Graco - OPALARKA, GX19 STOJAK, 230V - PAA GX - 18H284
1 411,58 €*
% 1 568,42 €* (%cena%% zaoszczędzona)Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
- POMPA TŁOKOWA PROX™ ZE STALI NIERDZEJĄCEJ
- Wyjątkowa trwałość i wytrzymała pompa tłokowa
- Ekskluzywna, smarowana na cały okres eksploatacji podkładka wycierająca zapewniająca bezobsługową pracę
- Modułowe elementy pompy ułatwiające konserwację
- WYMIANA POMPY PROXCHANGE™
- Szybka i łatwa wymiana pompy w miejscu pracy
- Do demontażu pompy nie są potrzebne żadne narzędzia
- Eliminacja kosztów pracy i przestojów
- SG3 METALOWY PISTOLET NATRYSKOWY
- Wysokiej jakości pistolet natryskowy z przegubem obrotowym węża ułatwiającym obsługę dłuższych węży
- Natryskuj przy użyciu RAC X Low Pressure SwitchTip przy ciśnieniu nawet o 50% niższym
- KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA
- Lżejszy niż jakikolwiek konkurencyjny system
- Praktyczny uchwyt ułatwia transport
- Zawór zapobiegający kapaniu
Graco jest uznanym na całym świecie producentem systemów i komponentów do transportu cieczy. Usługi dla różnych branż. Wysokiej jakości produkty Graco są stosowane do farb, powłok, smarów, uszczelniaczy, klejów i materiałów budowlanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Graco oferuje innowacyjne rozwiązania zapewniające wydajne transportowanie materiałów i zoptymalizowane powlekanie i precyzyjną technikę dozowania.
- Numer produktu: 2116353
- Producent: Graco
- EAN: 769946847109
- Waga: 16 kg
- Długość: 4 mm
- Szerokość: 3.5 mm
- Wysokość: 5.6 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 769946847109 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 2 31 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 56 cm |
| Długość | 40 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Pojemność | 0 , 078 m3 |
| Waga przesyłki | 16 kg |
Dane techniczne
| Rozmiar wylotu płynu (mm) | 6, 35 |
|---|---|
| Konfiguracja ramy | DI Stan |
| Średnica wlotu węża (cm) | 0, 635 |
| Średnica wlotu węża (w calach) | 1/4 |
| Średnica wlotu węża (mm) | 6, 35 |
| Zawiera | Pistolet natryskowy SG3 z czteropalcowym spustem, końcówką RAC X SwitchTip, LP 517, wąż Duraflex 1/4 cala x 15 m, filtr pistoletu 60-mesh |
| Maksymalny przepływ (l/min) | 1, 4 |
| Maksymalny rozmiar dyszy (cale) | 0,01 9 |
| Maksymalny rozmiar dyszy pistoletu 1 (cale) | 0,01 9 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 3000 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 2 07 |
| Średnica węża (cale) | 1/4 |
| Wewnętrzna średnica przewodu płynowego (cale) | 1/4 |
| Filtr farby wylotowej | 60 oczek |
| Minimalna moc generatora (kW) | 1, 5 |
| Typ mocowania pompy | ProXchange |
| Minimalna moc generatora (W) | 1 5 00 |
| Liczba pistoletów | 1 |
Dalsze informacje producenta
Keine Ergebnisse gefunden
Rejestr