Graco - HUSKY PUMPEEE,1050HP-A01AS1SSSSPSPT - Urządzenia do transportu materiałów AODD - 24X388
7 694,87 €*
% 10 613,61 €* (%cena%% zaoszczędzona)Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
Pneumatyczna pompa membranowa Husky 1050HP jest pierwszą pompą na rynku, która umożliwia użytkownikom wybór między trybem pracy niskiego i wysokiego ciśnienia za pomocą zaworu Graco. Praca pod wysokim ciśnieniem nie zawsze jest konieczna. W związku z tym należy przełączyć się na tryb niskiego ciśnienia, aby zmniejszyć zużycie powietrza nawet o 50%. Cechy te w połączeniu z jakością i niezawodnością naszej standardowej konstrukcji pompy membranowej Husky sprawiają, że jest to jedna z najbardziej wyjątkowych pomp membranowych wysokiego ciśnienia dostępnych na rynku.
Zalety podwójnej pompy membranowej Husky 1050HP
- Zwiększone ciśnienie cieczy bez utraty przepływu
- Dzięki zaworowi trybu niskiego i wysokiego ciśnienia można używać pompy jako standardowej pompy AODD lub pompy AODD wysokiego ciśnienia
- Zmniejsz zużycie powietrza nawet o 50% dzięki trybowi niskiego ciśnienia
- Te same części zamienne co w pompie membranowej Husky 1050
Zewnętrzne piloty
- Łatwa konserwacja
- Zmniejszone przestoje (szybka wymiana)
- Sprężynowe dla szybszej wymiany
Modułowy zawór powietrzny
- Łatwa konserwacja
- Bez awarii i smarowania
Rozdzielacz płynów
- Stal nierdzewna lub aluminium
Graco jest uznanym na całym świecie producentem systemów i komponentów do transportu cieczy. Usługi dla różnych branż. Wysokiej jakości produkty Graco są stosowane do farb, powłok, smarów, uszczelniaczy, klejów i materiałów budowlanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Graco oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie wydajnego transportu materiałów i zoptymalizowanych zastosowań powłok oraz precyzyjną technikę dozowania.
- Numer produktu: 2125520
- Producent: Graco
- EAN: 755652063186
- Waga: 31.71 kg
- Długość: 5.8 mm
- Szerokość: 4.8 mm
- Wysokość: 4.4 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 755652063186 |
|---|---|
| Dział | PRO |
| Blok cenowy | 2 62 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 44 cm |
| Długość | 58 cm |
| Szerokość | 48 cm |
| Pojemność | 0 , 122 m3 |
| Waga przesyłki | 31,71 kg |
| Kod HTS (GB) | 8413508090 |
| Kod HTS (UE) | 8413508090 |
Dane techniczne
| Rozmiar otworu wylotu powietrza (w calach) | 3/4 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu otworu wylotowego powietrza | Że ński |
| Rozmiar wlotu powietrza (cale) | 3/4 |
| Płeć gwintu wlotu powietrza | Że ński |
| Rozmiar wlotu płynu (cm) | 2, 54 |
| Rozmiar wlotu płynu (w calach) | 1 |
| Rozmiar wlotu płynu (mm) | 25,4 |
| Rodzaj gwintu wlotu płynu | Że ński |
| Rozmiar wylotu płynu (cm) | 2, 54 |
| Rozmiar wylotu płynu (mm) | 25,4 |
| Płeć gwintu wylotu płynu | Że ński |
| Maksymalne zużycie powietrza (SCFM) | 95 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (bar) | 8, 62 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (kPa) | 862 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (psi) | 125 |
| Maksymalna częstotliwość cyklu (CPM) | 1 4 0 |
| Maksymalny przepływ (l/min) | 1 89 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (bar) | 17, 2 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (kPa) | 1720 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (psi) | 2 50 |
| Maksymalna wielkość cząstek stałych (cm) | 0, 3175 |
| Maksymalny rozmiar cząstek stałych (w calach) | 0, 125 |
| Maksymalny rozmiar brył (mm) | 3, 175 |
| Model | H usky |
| Seria | 1 0 50HP |
| Maksymalne ciśnienie płynu (MPa) | 1, 72 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (MPa) | 0, 862 |
| Materiał membrany | PTFE |
Dalsze informacje producenta
Rejestr