Bezprzewodowy, przenośny rozpylacz Ultra Airless, 230 V, Wielka Brytania
1 001,39 €*
% 1 112,65 €* (%cena%% zaoszczędzona)Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
| Model: | Ultra |
|---|---|
| Napięcie (V): | 120 |
| Region Typ wtyczki: | Region Wielkiej Brytanii (wtyczka typu G) |
| Seria: | Bezprzewodowy |
| Typ: | Przenośny, zasilany bateryjnie opryskiwacz bezpowietrzny |
- Numer produktu: 1031519
- Producent: Graco
- EAN: 00755652681120
- Waga: 5.5 kg
- Długość: 440 mm
- Szerokość: 320 mm
- Wysokość: 180 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 755652681120 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 1 61 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 18 cm |
| Długość | 44 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Pojemność | 0 , 025 m3 |
| Waga przesyłki | 5 ,5 kg |
Dane techniczne
| Moc znamionowa (HP) | 2 |
|---|---|
| Model | Ultra |
| Seria | Bez prze wodowy |
| region_plug_type | Wielka Brytania (wtyczka typu G ) |
Dalsze informacje producenta
- Deutsch
- български
- Čeština
- Dansk
- Eesti
- Suomi
- Magyar
- Lietuvių
- Latviešu
- Norsk
- Português
- Română
- Svenska
- English (UK)
- Español
- Français
- Italiano
- Nederlands
- Polski
- русский
- Türkçe
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Deutsch)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Dansk)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Čeština)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Nederlands)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Suomi)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Français)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Lietuvių)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Magyar)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (한국어)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (ελληνικά)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Latviešu)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Polski)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Italiano)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Norsk)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Português)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Svenska)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (русский)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (日本語)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (中文)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Türkçe)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (English)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Español)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (български)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Hrvatski)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Eesti)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Română)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Slovenčina)
- 3A4758C, Handbuch, Kabellose tragbare Airless Spritzgeräte, Betrieb, Teile, Dutch (Slovenski)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Deutsch)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (български)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Čeština)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Dansk)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Eesti)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Suomi)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Magyar)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Lietuvių)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Latviešu)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Norsk)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Português)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Română)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Svenska)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (English (UK))
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Español)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Français)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Italiano)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Nederlands)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Polski)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (русский)
- 344104DE Ultra & UltraMax HH (Türkçe)
Rejestr