Myjka wysokociśnieniowa G-Force II 4040 HG-DD
4 264,37 €*
% 5 685,82 €* (%cena%% zaoszczędzona)Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Myjka wysokociśnieniowa G-Force II 4040 HG-DD jest idealna dla dużych prywatnych lub komercyjnych przedsiębiorstw budowlanych. Oferuje wyższą wydajność i większy przepływ i jest przeznaczona do cotygodniowego użytkowania. Zapewnia wysoki przepływ i ciśnienie w kompaktowym, trwałym urządzeniu kompletnym.
- Napęd bezpośredni
- Kompaktowa konstrukcja z mniejszą liczbą elementów i mniejszą masą
- Pompa jest połączona bezpośrednio z wałem napędowym silnika
- Prędkość obrotowa pompy odpowiada prędkości obrotowej silnika (zwykle około 3500 obr./min)
- Niezawodna trójtłoczkowa pompa wodna GP
- Zewnętrzne urządzenie odprężające
- Bezzakłóceniowe, regulowane ciśnienie
- Spełnia wymagania zastosowania
- Utrzymuje wodę w niższej temperaturze i wydłuża żywotność pompy
- Silnik Honda® GX390
- Niezawodny, wydajny i łatwy w uruchomieniu
- Alarm oleju wyłącza silnik, aby zapobiec uszkodzeniom w przypadku zbyt niskiego poziomu oleju
- Czujnik temperatury zapobiega przegrzaniu pompy w trybie obejścia
- Rama wykonana w 100% z litego aluminium
- Do 40% lżejszy niż rama stalowa
- Odporny na korozję spowodowaną wodą i chemikaliami
- EZ-Start – odciążenie ciśnienia ułatwiające uruchomienie
- W ten sposób pompa obejściowa wody może zapobiegać wzrostowi ciśnienia w systemie
- Nie ma potrzeby naciskania spustu pistoletu podczas uruchamiania urządzenia czyszczącego
| Dopuszczalne ciśnienie robocze (bar): | 275 |
|---|---|
| Długość węża (cm): | 152 |
| Długość węża (m): | 15.2 |
| Maksymalna wydajność (l/min): | 15.14 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa): | 2750 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi): | 4000 |
| Model: | G-Force II |
| Pojemność zbiornika paliwa (l): | 6,5 |
| Seria: | 4040 HG-DD |
| Seria silników: | GX390 |
| Typ: | Myjka wysokociśnieniowa zasilana benzyną |
| Typ pompy: | Trójstopniowy tłok |
| Waga (kg): | 58,5 |
- Numer produktu: 1034748
- Producent: Graco
- EAN: 00755652850311
- Waga: 66.224 kg
- Długość: 1060 mm
- Szerokość: 630 mm
- Wysokość: 630 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 7 5 5652850311 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 155 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 63 cm |
| Długość | 106 cm |
| Szerokość | 63 cm |
| Pojemność | 0 , 421 m3 |
| Waga przesyłki | 66,22 kg |
| Kod HTS (UE) | 8424300800 |
| Kod HTS (GB) | 8424300800 |
Dane techniczne
| Pojemność zbiornika paliwa (l) | 6, 5 |
|---|---|
| Długość węża (cm) | 1 52 |
| Maksymalny przepływ (l/min) | 15, 14 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 2 75 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa) | 2 7 50 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 4 0 00 |
| Model | G-Force II |
| Seria silników | GX390 |
| Seria | 4040 HG-DD |
| Masa (kg) | 58, 5 |
Dalsze informacje producenta
- Deutsch
- български
- Dansk
- English (UK)
- Español
- Eesti
- Suomi
- Français
- Magyar
- Italiano
- Lietuvių
- Latviešu
- Nederlands
- Norsk
- Polski
- Português
- Română
- Svenska
- Türkçe
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Deutsch)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (English)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Français)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Español)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (العربية)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (български)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Hrvatski)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Čeština)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Dansk)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Nederlands)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Eesti)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Suomi)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (ελληνικά)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Magyar)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Italiano)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Latviešu)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Lietuvių)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Norsk)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Polski)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Português)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Română)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (русский)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Slovenčina)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Slovenski)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Svenska)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (Türkçe)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (中文)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (日本語)
- 3A6599F, Handbuch, Hochdruckreiniger, Betrieb, Reparatur, Teile (한국어)
- 320582DE G-FORCE II (Deutsch)
- 320582DE G-FORCE II (български)
- 320582DE G-FORCE II (Dansk)
- 320582DE G-FORCE II (English (UK))
- 320582DE G-FORCE II (Español)
- 320582DE G-FORCE II (Eesti)
- 320582DE G-FORCE II (Suomi)
- 320582DE G-FORCE II (Français)
- 320582DE G-FORCE II (Magyar)
- 320582DE G-FORCE II (Italiano)
- 320582DE G-FORCE II (Lietuvių)
- 320582DE G-FORCE II (Latviešu)
- 320582DE G-FORCE II (Nederlands)
- 320582DE G-FORCE II (Norsk)
- 320582DE G-FORCE II (Polski)
- 320582DE G-FORCE II (Português)
- 320582DE G-FORCE II (Română)
- 320582DE G-FORCE II (Svenska)
- 320582DE G-FORCE II (Türkçe)
Rejestr