Podwójna pompa membranowa zasilana sprężonym powietrzem z serii Husky 515 do płynów do mycia szyb 50/50, wody, płynów niezamarzających
1 003,53 €*
% 1 115,03 €* (%cena%% zaoszczędzona)Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Podwójna pompa membranowa Husky 515 zasilana sprężonym powietrzem jest wyposażona w nieblokujący zawór powietrzny o niskim poziomie pulsacji, który zapewnia równomierną i szybką zmianę skoku.
Przelotowa pokrywa materiału zapobiega wyciekaniu materiału i zapewnia większe bezpieczeństwo oraz optymalną niezawodność.
- Środkowa część i otwór końcowy dostępne opcjonalnie.
- Bez uszczelek mechanicznych, które powodują wyciek materiału lub awarie
- Cicha praca przy poziomie hałasu poniżej 85 dB(A) z przyjaznym dla użytkownika zdalnym tłumikiem hałasu dla jeszcze niższych poziomów hałasu
- Łatwe w konserwacji zawory zwrotne powietrza i kulkowe
- Wymaga tylko 0,14 MPa (1,4 bar, 20 psi)
- Opcja z dzielonym rozdzielaczem, umożliwiająca pompowanie wielu materiałów bez ich mieszania
- Przepływ do 15 lpm (56,7 l/min)
- Łatwe w konserwacji zawory powietrzne i zwrotne kulowe
- Niezawodne zawory powietrzne do wieloletniej pracy ciągłej
| Do stosowania z: | Powietrze, woda, płyn niezamarzający, płyn do spryskiwaczy szyb |
|---|---|
| Gwint otworu wylotowego (typ): | NPT |
| Gwint otworu wylotowego powietrza (wewnętrzny/zewnętrzny): | gwint wewnętrzny |
| Kompatybilny materiał: | Woda, płyn niezamarzający, płyn do spryskiwaczy |
| Maksymalna częstotliwość taktowania (DH/min): | 400 |
| Maksymalna wielkość cząstek stałych (cm): | 2383 |
| Maksymalna wielkość cząstek stałych (mm): | 2.4 |
| Maksymalna wydajność (l/min): | 56,8 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (MPa): | 0,7 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (bar): | 7 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (kPa): | 700 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (psi): | 100 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (MPa): | 0,7 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (bar): | 7 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (kPa): | 700 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (psi): | 100 |
| Materiał: | Acetal |
| Materiał kulki: | Buna-N |
| Materiał obudowy płynów: | Acetal |
| Materiał pierścienia uszczelniającego rozdzielacza: | PTFE |
| Materiał zwilżony: | Uziemiony acetal, Buna-N, PTFE |
| Model: | Ochrypły |
| Przełożenie pompy: | 1:1 |
| Płeć gwintu wlotu powietrza: | gwint wewnętrzny |
| Rozmiar otworu wylotowego (cale): | 3/8 |
| Rozmiar wlotu powietrza (cale): | 1/4 |
| Seria: | 515 |
| Typ: | Pompa membranowa pneumatyczna |
| Typ gwintu wlotu powietrza: | NPT |
| Zastosowanie: | Przemysł |
| materiał membrany: | Buna-N |
| napięcie zasilające: | Powietrze |
- Numer produktu: 1037237
- Producent: Graco
- EAN: 00633955937260
- Waga: 4.28 kg
- Długość: 300 mm
- Szerokość: 270 mm
- Wysokość: 200 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 633955937260 |
|---|---|
| Dział | LED |
| Blok cenowy | 003 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 20 cm |
| Długość | 30 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Objętość | 0 , 016 m3 |
| Waga wysyłkowa | 4 ,28 kg |
| Kod HTS (GB) | 8413508090 |
| Kod HTS (UE) | 8413508090 |
Dane techniczne
| Rozmiar otworu wylotu powietrza (w calach) | 3/8 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu otworu wylotowego powietrza | Że ński |
| Rozmiar wlotu powietrza (cale) | 1/4 |
| Płeć gwintu wlotu powietrza | Że ński |
| Do stosowania z | Olej, woda, płyn niezamarzający, płyn do spryskiwaczy |
| Maksymalne zużycie powietrza (SCFM) | 2 8 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (bar) | 7 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (kPa) | 700 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (psi) | 100 |
| Maksymalna częstotliwość cyklu (CPM) | 400 |
| Maksymalny przepływ (l/min) | 56, 8 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (bar) | 7 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (kPa) | 700 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (psi) | 100 |
| Maksymalna wielkość cząstek stałych (cm) | 0, 2383 |
| Maksymalny rozmiar cząstek stałych (w calach) | 0, 09375 |
| Maksymalny rozmiar ciała stałego (mm) | 2, 4 |
| Model | H usky |
| Wysokość całkowita (w calach) | 10, 63 |
| Seria | 515 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (MPa) | 0, 7 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (MPa) | 0, 7 |
Dalsze informacje producenta
- 309204N, Manual, Husky 515 Air-Operated Dual Inlet Diaphragm Pump, Instructions, Parts List, English (English)
- 309204N, Manual, Husky 515 Air-Operated Dual Inlet Diaphragm Pump, Instructions, Parts List, English (русский)
- 303245ENEU Vehicle Service Equipment Buyer's Guide (English (UK))
- 303245ENEU Vehicle Service Equipment Buyer's Guide (русский)
Rejestr