Płyn TSL, 3,8 litra (1 galon)
297,38 €*
% 349,86 €* (%cena%% zaoszczędzona)Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Płyn TSL zapobiega wysychaniu farby i powłok na tłoczisku i uszczelnieniach, przedłużając w ten sposób żywotność pompy.
Konserwacja pompy jest niezbędna dla zapewnienia jej długiej żywotności i niezawodności. Firma Graco ułatwiła konserwację pomp dzięki naszej kompletnej gamie płynów. Płyn TSL (Throat Seal Liquid) zapobiega gromadzeniu się zaschniętej farby na tłoczysku pompy, przedłużając w ten sposób żywotność uszczelnień pompy.
| Do stosowania z: | Opryskiwacze GH Big Rig |
|---|---|
| Model: | TSL |
| Seria: | Płyn do uszczelniania gardła |
| Typ: | Płyn TSL |
- Numer produktu: 1030919
- Producent: Graco
- EAN: 00633955018150
- Waga: 3.92 kg
- Długość: 150 mm
- Szerokość: 150 mm
- Wysokość: 290 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 633955018150 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 094 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 29 CM |
| Długość | 15 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Objętość | 0 , 007 m3 |
| Waga przesyłki | 3 ,86 kg |
| Kod HTS (GB) | 2 917330000 |
| Kod HTS (UE) | 2 917330000 |
Dane techniczne
| Do stosowania z | GH Big Rig Sprayers |
|---|---|
| Model | TSL |
| Seria | Płyn uszczelniający gardziel |
Rejestr