Pistolet natryskowy Silver Plus Airless, spust dwupalczasty, RAC 5
559,60 €*
% 746,13 €* (%cena%% zaoszczędzona)Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Pistolet Silver Plus firmy Graco charakteryzuje się trwałością, wydajnością natrysku i wygodną konstrukcją. Jest szczególnie odpowiedni do zastosowań wysokociśnieniowych.
- Solidna konstrukcja
- Wytrzymałe, kute aluminium wytrzymuje trudne warunki pracy
- Lżejszy od pistoletów konkurencji Polerowany korpus jest łatwy do czyszczenia
- Ekskluzywna konstrukcja igły
- Fabrycznie ustawiona igła eliminuje konieczność regulacji spustu
- Dożywotnia gwarancja na pęknięcie
- Maksymalna wydajność i długa żywotność
- Rura materiałowa ze stali nierdzewnej
- Materiał przepływa przez rurkę materiałową pistoletu bezpośrednio do dyszy
- Umożliwia natryskiwanie cięższych materiałów
- W tym powłoki o wysokiej zawartości części stałych i masy uszczelniające
- Zestaw igieł do materiałów o niskiej lepkości
- Zapewnia szybsze wyłączanie w celu ograniczenia rozpryskiwania materiałów o niskiej lepkości
- Zawarty w pistolecie Silver Plus (nr części 235462) lub jako opcjonalny zestaw igieł (nr części 235475)
| Aktywacja pistoletu: | Ręczne |
|---|---|
| Blokada uruchamiania: | Zamek |
| Części zwilżone: | Stal nierdzewna, polietylen, poliuretan, nylon, PTFE |
| Do stosowania z: | Zastosowanie wysokiego ciśnienia |
| Kompatybilny materiał: | Farba, powłoka |
| Komponent A, rozmiar wlotu (cale): | 1/4 |
| Komponent A, rozmiar wlotu (cm): | 635 |
| Komponent A, rozmiar wlotu (mm): | 6,35 |
| Komponent A, typ gwintu wlotowego: | NPSM |
| Maksymalna temperatura materiału (°C): | 50 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (MPa): | 34,5 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (bar): | 345 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (kPa): | 34500 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (psi): | 5000 |
| Materiał obudowy: | aluminium |
| Model: | Srebrny Plus |
| Obejmuje: | RAC 5 517 SwitchTip, ochrona RAC 5 HandTite |
| Pistolet w zestawie: | 1 |
| Poziom hałasu (dB(A)): | 87 |
| Poziom hałasu (dB(A)): | 78 |
| Płeć gwintu wlotu powietrza: | gwint zewnętrzny |
| Rozmiar otworu dyszy (cale): | 90 |
| Rozmiar otworu na materiał (cm): | 229 |
| Rozmiar otworu na materiał (mm): | 2.29 |
| Rozmiar wlotu powietrza (cale): | 1/4 |
| Rozmiar wlotu powietrza (cm): | 635 |
| Rozmiar wlotu powietrza (mm): | 6,35 |
| Seria: | Pistolet natryskowy bezpowietrzny |
| Technika natryskiwania: | Duszny |
| Typ: | pistolet natryskowy |
| Typ aplikatora: | Ręka- |
| Typ gwintu wlotu powietrza: | NPSM |
| Typ komponentu: | Jednoskładnikowy |
| Typ pistoletu: | Pistolet natryskowy bezpowietrzny |
| Typ produktu: | pistolet natryskowy |
| Typ wyciągu: | Dwupalcowy |
| Waga pistoletu (g): | 510 |
| Waga pistoletu (kg): | 0,51 |
| Waga pistoletu (uncje): | 18 |
| metoda płukania: | ciecz |
- Numer produktu: 1030530
- Producent: Graco
- EAN: 00633955922655
- Waga: 0.795 kg
- Długość: 380 mm
- Szerokość: 244 mm
- Wysokość: 91 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 633955922655 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 098 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 9 ,1 cm |
| Długość | 38 cm |
| Szerokość | 24,4 cm |
| Objętość | 0 , 008 m3 |
| Waga przesyłki | 0 , 76 kg |
Dane techniczne
| Rozmiar wlotu powietrza (cm) | 0, 635 |
|---|---|
| Wielkość wlotu powietrza (w calach) | 1/4 |
| Rozmiar wlotu powietrza (mm) | 6, 35 |
| Rodzaj gwintu wlotu powietrza | M ęski |
| Rozmiar wlotu komponentu A (cm) | 0, 635 |
| Rozmiar wlotu komponentu A (w calach) | 1/4 |
| Rozmiar wlotu komponentu A (mm) | 6, 35 |
| Typ gwintu wlotu komponentu A | NPSM |
| Typ komponentu | Pojedynczy komponent |
| Rozmiar otworu przepływowego (cm) | 0, 229 |
| Rozmiar otworu przepływowego (mm) | 2, 29 |
| Do stosowania z | Zastosowanie wysokociśnieniowe |
| Masa pistoletu (g) | 510 |
| Masa pistoletu (kg) | 0, 51 |
| Waga pistoletu (lb) | 1, 125 |
| Waga pistoletu (oz) | 18 |
| Zawiera | RAC 5 517 SwitchTip, RAC 5 HandTite Guard |
| Maksymalne ciśnienie płynu (bar) | 3 45 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (kPa) | 3 4 500 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (psi) | 5 0 00 |
| Maksymalna temperatura płynu (°C) | 50 |
| Maksymalna temperatura płynu (°F) | 120 |
| Model | Silver Plus |
| Metoda przedmuchiwania | Ciecz |
| Seria | Pistolet natryskowy bezpowietrzny |
| Blokada spustowa | Bl okada |
| Typ spustu | Me chan iczny |
| Typ produktu | Pistolet natryskowy |
| Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) | 78 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (MPa) | 34, 5 |
Dalsze informacje producenta
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Deutsch)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Español)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Français)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Italiano)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Português)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (српски)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Slovenčina)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (English)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Dansk)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (ελληνικά)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (русский)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Nederlands)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Türkçe)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Svenska)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Polski)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Suomi)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Norsk)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Unknown)
Rejestr