Pistolet natryskowy Flex Plus Airless, spust dwupalczasty, RAC 5 LineLazer
718,76 €*
Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Pistolet natryskowy Flex Plus Airless jest idealny do zastosowań związanych z nanoszeniem oznaczeń, ciężkich powłok i mas uszczelniających. Wyposażony w spust dwupalczasty, dyszę RAC 5 LineLazer SwitchTip i osłonę dyszy.
- Maksymalny przepływ dla cięższych powłok
- Wąż Airless omija uchwyt i jest podłączony bezpośrednio do pistoletu
- Sprężynowa osłona dyszy zapewnia dodatkowe wsparcie węża
- Brak igły regulacyjnej
- Gwarantuje szybkie i łatwe naprawy
- Opatentowana konstrukcja igły
- Zwiększa żywotność
- Duża droga przepływu materiału
- Zmniejsza ryzyko zatykania
| Aktywacja pistoletu: | Ręczne |
|---|---|
| Blokada uruchamiania: | Zamek |
| Części zwilżone: | Stal nierdzewna, polietylen, poliuretan, nylon, PTFE |
| Do stosowania z: | Aplikacja natryskowa i do znakowania linii bezpowietrzna, urządzenia do znakowania linii bezpowietrznej LineLazer III 3900/5900 |
| Kompatybilny materiał: | Farba, powłoka |
| Komponent A, rozmiar wlotu (cale): | 1/4 |
| Komponent A, rozmiar wlotu (cm): | 635 |
| Komponent A, rozmiar wlotu (mm): | 6,35 |
| Komponent A, typ gwintu wlotowego: | NPSM |
| Maksymalna temperatura materiału (°C): | 50 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (MPa): | 34,5 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (bar): | 345 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (kPa): | 34500 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (psi): | 5000 |
| Materiał obudowy: | aluminium |
| Model: | Flex Plus |
| Obejmuje: | 235474 Zestaw naprawczy, dysza RAC 5 LineLazer X 319, osłona dyszy RAC X |
| Pistolet w zestawie: | 1 |
| Poziom hałasu (dB(A)): | 87 |
| Poziom hałasu (dB(A)): | 78 |
| Płeć gwintu wlotu powietrza: | gwint zewnętrzny |
| Rozmiar otworu dyszy (cale): | 90 |
| Rozmiar otworu na materiał (cm): | 229 |
| Rozmiar otworu na materiał (mm): | 2.29 |
| Rozmiar wlotu powietrza (cale): | 1/4 |
| Rozmiar wlotu powietrza (cm): | 635 |
| Rozmiar wlotu powietrza (mm): | 6,35 |
| Seria: | Pistolet natryskowy bezpowietrzny |
| Technika natryskiwania: | Duszny |
| Typ: | pistolet natryskowy |
| Typ aplikatora: | Ręka- |
| Typ gwintu wlotu powietrza: | NPSM |
| Typ komponentu: | Jednoskładnikowy |
| Typ pistoletu: | Pistolet natryskowy bezpowietrzny |
| Typ produktu: | pistolet natryskowy |
| Typ wyciągu: | Dwupalcowy |
| Waga pistoletu (g): | 510 |
| Waga pistoletu (kg): | 0,51 |
| Waga pistoletu (uncje): | 18 |
| metoda płukania: | ciecz |
- Numer produktu: 1038674
- Producent: Graco
- EAN: 00633955035997
- Waga: 0.89 kg
- Długość: 280 mm
- Szerokość: 210 mm
- Wysokość: 90 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 633955035997 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 0 97 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 9 cm |
| Długość | 28 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Objętość | 0 , 005 m3 |
| Waga przesyłki | 0 , 89 kg |
Dane techniczne
| Rozmiar wlotu powietrza (cm) | 0, 635 |
|---|---|
| Rozmiar wlotu powietrza (w calach) | 1/4 |
| Rozmiar wlotu powietrza (mm) | 6, 35 |
| Rodzaj gwintu wlotu powietrza | M ęski |
| Rozmiar wlotu komponentu A (cm) | 0, 635 |
| Rozmiar wlotu komponentu A (w calach) | 1/4 |
| Rozmiar wlotu komponentu A (mm) | 6, 35 |
| Typ gwintu wlotowego komponentu A | NPSM |
| Typ komponentu | Pojedynczy komponent |
| Rozmiar otworu przepływowego (cm) | 0, 229 |
| Rozmiar otworu przepływowego (mm) | 2, 29 |
| Do stosowania z | Aplikacja natryskowa bezpowietrzna i malowanie linii, LineLazer III 3900/5900 Natryskiwacze bezpowietrzne do malowania linii |
| Masa pistoletu (g) | 510 |
| Waga pistoletu (kg) | 0, 51 |
| Waga pistoletu (lb) | 1, 125 |
| Waga pistoletu (oz) | 18 |
| Zawiera | Zestaw naprawczy 235474, końcówka RAC 5 LineLazer® 319, osłona RAC X |
| Maksymalne ciśnienie płynu (bar) | 3 45 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (kPa) | 3 4 500 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (psi) | 5 0 00 |
| Maksymalna temperatura płynu (°C) | 50 |
| Maksymalna temperatura płynu (°F) | 120 |
| Model | Flex Plus |
| Metoda przedmuchiwania | Ciecz |
| Seria | Pistolet natryskowy bezpowietrzny |
| Blokada spustu | Bl okada |
| Typ spustu | Dwupalcz asty |
| Typ produktu | Pistolet natryskowy |
| Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) | 78 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (MPa) | 34, 5 |
Dalsze informacje producenta
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Deutsch)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Español)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Français)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Italiano)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Português)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (српски)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Slovenčina)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (English)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Dansk)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (ελληνικά)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (русский)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Nederlands)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Türkçe)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Svenska)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Polski)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Suomi)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Norsk)
- 3A9208M, Handbuch, Silver Plus, Silver Plus HP und Flex Plus Airless-Spritzpistolen (Unknown)
- 300720DE Fahrbahnmarkierungslösungen (Deutsch)
- 300720DE Fahrbahnmarkierungslösungen (русский)
- 300720DE Fahrbahnmarkierungslösungen (English (UK))
- 300720DE Fahrbahnmarkierungslösungen (Español)
- 300720DE Fahrbahnmarkierungslösungen (Français)
- 300720DE Fahrbahnmarkierungslösungen (Magyar)
- 300720DE Fahrbahnmarkierungslösungen (Italiano)
- 300720DE Fahrbahnmarkierungslösungen (Nederlands)
- 300720DE Fahrbahnmarkierungslösungen (Polski)
Rejestr