Nakładka JetRoller, 457 mm (18")
1 192,38 €*
% 1 589,84 €* (%cena%% zaoszczędzona)Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Wykonuj swoje zadania cztery razy szybciej JetRoller łączy w jednym cyklu pracy wałkowanie i natryskiwanie, minimalizując nadmierne rozpylanie i zapewniając idealne wykończenie przy zachowaniu szybkości, elastyczności i komfortu natryskiwania bezpowietrznego. JetRoller stanie się najlepszym narzędziem oszczędzającym czas w Twoim wyposażeniu malarskim.
Lepszy sposób na uzyskanie idealnego efektu wałkowania. Oszczędzaj czas i pieniądze podczas prac natryskowych/wałkowych, unikając jednocześnie brudnych podstawek do wałków lub przenoszenia ciężkich wiader z nieporęcznymi sitami i kratkami do farby. Wykorzystuje standardowe osłony wałków 457 mm (18") (dostępne oddzielnie).
- System natryskiwania i wałkowania 2 w 1
- Walcowanie i natryskiwanie w jednym przejściu
- Możliwość stosowania jako przedłużenie natrysku lub wałek ręczny niezależnie od siebie
- Konstrukcja z niewielkim nadmiernym rozpylaniem
- Zmniejsz czas przygotowania i sprzątania po każdym zleceniu
- Regulowany zestaw wałków 457 mm (18")
- Przedłużenie uchwytu wałka 305 mm (12")
- Solidne przedłużenie 50 cm (20")
- Z RAC X WideRAC 1223 SwitchTip i osłoną
| Dopuszczalne ciśnienie robocze (bar): | 251,72 |
|---|---|
| Do stosowania z: | Urządzenia natryskowe Airless |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa): | 24,8 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa): | 2517.2 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi): | 35 960 000 |
| Obejmuje: | 18-calowy regulowany uchwyt rolkowy, 12-calowe przedłużenie uchwytu rolkowego, 20-calowe przedłużenie o dużej wytrzymałości, zawór odcinający CleanShot, końcówka i osłona przełącznika WR 1223, zawór liniowy Contractor |
| Seria: | JetRoller |
| Typ: | System JetRoller |
- Numer produktu: 1032335
- Producent: Graco
- EAN: 00633955687592
- Waga: 3.202 kg
- Długość: 670 mm
- Szerokość: 350 mm
- Wysokość: 110 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 633955687592 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 094 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 11 cm |
| Długość | 67 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Pojemność | 0 , 026 m3 |
| Waga przesyłki | 3 ,08 kg |
Dane techniczne
| Do stosowania z | Opryskiwacze bezpowietrzne |
|---|---|
| Zawiera | Regulowany uchwyt rolkowy 18 cali (46 cm), przedłużenie uchwytu rolkowego 12 cali (31 cm), wytrzymałe przedłużenie 20 cali (51 cm), zawór odcinający CleanShot, końcówka WR 1223 SwitchTip i osłona, zawór liniowy Contractor. |
| Maksymalna długość drążka (w calach) | 20 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 251,72 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa) | 2517, 2 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 3 5 96 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa) | 24, 8 |
| Seria | Jet R oller |
Dalsze informacje producenta
- Deutsch
- Dansk
- ελληνικά
- English (UK)
- Español
- Suomi
- Français
- Magyar
- Italiano
- Lietuvių
- Latviešu
- Nederlands
- Norsk
- Polski
- Português
- русский
- Svenska
- Türkçe
- 333432H, JetRoller, Operation (Deutsch)
- 333432H, JetRoller, Operation (Dansk)
- 333432H, JetRoller, Operation (English)
- 333432H, JetRoller, Operation (Nederlands)
- 333432H, JetRoller, Operation (Français)
- 333432H, JetRoller, Operation (Italiano)
- 333432H, JetRoller, Operation (Norsk)
- 333432H, JetRoller, Operation (русский)
- 333432H, JetRoller, Operation (Español)
- 333432H, JetRoller, Operation (한국어)
- 333432H, JetRoller, Operation (Svenska)
- 333432H, JetRoller, Operation (日本語)
- 333432H, JetRoller, Operation (中文)
- 333432H, JetRoller, Operation (български)
- 333432H, JetRoller, Operation (Čeština)
- 333432H, JetRoller, Operation (ελληνικά)
- 333432H, JetRoller, Operation (Eesti)
- 333432H, JetRoller, Operation (Suomi)
- 333432H, JetRoller, Operation (Magyar)
- 333432H, JetRoller, Operation (Lietuvių)
- 333432H, JetRoller, Operation (Latviešu)
- 333432H, JetRoller, Operation (Polski)
- 333432H, JetRoller, Operation (Português)
- 333432H, JetRoller, Operation (Română)
- 333432H, JetRoller, Operation (Slovenčina)
- 333432H, JetRoller, Operation (Türkçe)
- 333432H, JetRoller, Operation (Slovenski)
- 333432H, JetRoller, Operation (Hrvatski)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Deutsch)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Dansk)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (English)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Nederlands)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Français)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Italiano)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Norsk)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (русский)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Español)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (한국어)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Svenska)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (日本語)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (中文)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (български)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Čeština)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (ελληνικά)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Eesti)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Suomi)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Magyar)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Lietuvių)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Latviešu)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Polski)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Português)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Română)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Slovenčina)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Türkçe)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Slovenski)
- 309642J, CleanShot Shut-Off Valve, Saftey Instructions (Hrvatski)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (Deutsch)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (Dansk)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (ελληνικά)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (English (UK))
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (Español)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (Suomi)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (Français)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (Magyar)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (Italiano)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (Lietuvių)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (Latviešu)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (Nederlands)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (Norsk)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (Polski)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (Português)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (русский)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (Svenska)
- 300672DE ZUBEHÖR & ERSATZTEILE (Türkçe)
Rejestr