Manometr wysokociśnieniowy ze stali nierdzewnej, zakres ciśnienia: od 0 do 5000 psi (od 0 do 344 bar)
273,11 €*
% 321,30 €* (%cena%% zaoszczędzona)Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Manometr niskiego ciśnienia ze stali nierdzewnej do pomiaru ciśnienia materiału
- Odporny na korozję
- Tarcza, średnica 63 mm (5 cali)
- Przyłącze 1/4 cala npt(A)
- Montaż z tyłu
- Szkło odporne na pęknięcie
- Wypełniony płynem, aby zapobiec pulsacjom wskaźnika
| Dopuszczalne ciśnienie robocze (bar): | 345 |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa): | 34,5 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa): | 34500 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi): | 5000 |
| Materiał: | stal szlachetna |
| Płeć gwintu wlotowego: | gwint zewnętrzny |
| Rozmiar wlotu (cale): | 1/4 |
| Rozmiar wlotu (cm): | 635 |
| Rozmiar wlotu (mm): | 6,35 |
| Typ: | manometr |
| Typ gwintu wlotowego: | NPT |
| Średnica tarczy regulacyjnej (cale): | 2 |
| Średnica tarczy regulacyjnej (cm): | 5 |
| Średnica tarczy regulacyjnej (mm): | 51 |
- Numer produktu: 1037034
- Producent: Graco
- EAN: 00633955724877
- Waga: 0.05 kg
- Długość: 70 mm
- Szerokość: 70 mm
- Wysokość: 70 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 6 3 3955724877 |
|---|---|
| Dział | IPD |
| Blok cenowy | 0 93 |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 7 cm |
| Długość | 7 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Objętość | 0 m3 |
| Waga przesyłki | 0 , 26 kg |
| Kod HTS (GB) | 9026208000 |
| Kod HTS (UE) | 9026208000 |
Dane techniczne
| Średnica tarczy (cm) | 5 |
|---|---|
| Średnica tarczy (w calach) | 2 |
| Średnica tarczy (mm) | 51 |
| Rozmiar wlotu (cm) | 0, 635 |
| Rozmiar wlotu (w calach) | 1/4 |
| Rozmiar wlotu (mm) | 6, 35 |
| Rodzaj gwintu wlotowego | M ęski |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 3 45 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa) | 3 4 500 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 5 0 00 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa) | 34, 5 |
Dalsze informacje producenta
- 308647k , Edelstahl Materialdruckregler (Deutsch)
- 308647k , Edelstahl Materialdruckregler (Français)
- 308647k , Edelstahl Materialdruckregler (Italiano)
- 308647k , Edelstahl Materialdruckregler (Español)
- 308647k , Edelstahl Materialdruckregler (Svenska)
- 308647k , Edelstahl Materialdruckregler (English)
- 308647k , Edelstahl Materialdruckregler (Slovenčina)
- 308647k , Edelstahl Materialdruckregler (Português)
- 308647k , Edelstahl Materialdruckregler (русский)
- 3A7917L, Tragbares Mehrkomponenten-Spritzgerät Reactor E-8p, Anweisungen, Teile (Deutsch)
- 3A7917L, Tragbares Mehrkomponenten-Spritzgerät Reactor E-8p, Anweisungen, Teile (Français)
- 3A7917L, Tragbares Mehrkomponenten-Spritzgerät Reactor E-8p, Anweisungen, Teile (Italiano)
- 3A7917L, Tragbares Mehrkomponenten-Spritzgerät Reactor E-8p, Anweisungen, Teile (Español)
- 3A7917L, Tragbares Mehrkomponenten-Spritzgerät Reactor E-8p, Anweisungen, Teile (Svenska)
- 3A7917L, Tragbares Mehrkomponenten-Spritzgerät Reactor E-8p, Anweisungen, Teile (English)
- 3A7917L, Tragbares Mehrkomponenten-Spritzgerät Reactor E-8p, Anweisungen, Teile (Slovenčina)
- 3A7917L, Tragbares Mehrkomponenten-Spritzgerät Reactor E-8p, Anweisungen, Teile (Português)
- 3A7917L, Tragbares Mehrkomponenten-Spritzgerät Reactor E-8p, Anweisungen, Teile (русский)
- 332232A - Gauge Kit for GH2570ES, 5040ES, 733ES, 933, and 933ES Big Rig Sprayers, Instructions (English) (Deutsch)
- 332232A - Gauge Kit for GH2570ES, 5040ES, 733ES, 933, and 933ES Big Rig Sprayers, Instructions (English) (Français)
- 332232A - Gauge Kit for GH2570ES, 5040ES, 733ES, 933, and 933ES Big Rig Sprayers, Instructions (English) (Italiano)
- 332232A - Gauge Kit for GH2570ES, 5040ES, 733ES, 933, and 933ES Big Rig Sprayers, Instructions (English) (Español)
- 332232A - Gauge Kit for GH2570ES, 5040ES, 733ES, 933, and 933ES Big Rig Sprayers, Instructions (English) (Svenska)
- 332232A - Gauge Kit for GH2570ES, 5040ES, 733ES, 933, and 933ES Big Rig Sprayers, Instructions (English) (English)
- 332232A - Gauge Kit for GH2570ES, 5040ES, 733ES, 933, and 933ES Big Rig Sprayers, Instructions (English) (Slovenčina)
- 332232A - Gauge Kit for GH2570ES, 5040ES, 733ES, 933, and 933ES Big Rig Sprayers, Instructions (English) (Português)
- 332232A - Gauge Kit for GH2570ES, 5040ES, 733ES, 933, and 933ES Big Rig Sprayers, Instructions (English) (русский)
Rejestr