LineLazer RAC 5 SwitchTip, 317
172,55 €*
Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Reverse-A-Clean (RAC) 317 LineLazer RAC 5 SwitchTip ma otwór 0,017" i tworzy linię o szerokości 10-15 cm (4 do 6 cali)
Zastosowanie na parkingach, drogach, podłogach hal, przejściach dla pieszych i boiskach sportowych Najlepiej nadaje się do materiałów, od ciężkich farb drogowych na bazie wody po cienkie farby alkidowe.
- LineLazer RAC 5 SwitchTip (żółty uchwyt )
- Tworzy wyraźne, ostre jak laser linie bez rozmazanych krawędzi lub cienkich plam
- Przeznaczony specjalnie do parkingów, dróg, podłóg magazynowych, przejść dla pieszych i boisk sportowych
- Natryskuje farby drogowe na bazie wody, od ciężkich po cienkie farby alkidowe
- Zapewnia stałą grubość warstwy farby od krawędzi do krawędzi, mniej rozprysków i trwałe linie
| Do stosowania z: | Maszyna do znakowania linii bezpowietrznych LineLazer V 3900, Maszyna do znakowania linii bezpowietrznych LineLazer V 5900 |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Kąt wentylatora (°): | 30 |
| Maksymalna szerokość linii (cm): | 15 |
| Maksymalna szerokość linii (mm): | 152 |
| Maksymalna szerokość natrysku (mm): | 152 |
| Maksymalna szerokość oprysku (cale): | 6 |
| Maksymalna wydajność (l/min): | 1.17 |
| Model: | LineLazer RAC 5 |
| Rozmiar otworu na materiał (cale): | 0,017 |
| Seria: | SwitchTip |
| Typ: | 4 LineLazer RAC 5 SwitchTip |
| Zastosowanie: | Parkingi, drogi krajowe, podłogi magazynowe, przejścia dla pieszych, oznakowanie linii boisk sportowych |
- Numer produktu: 1037781
- Producent: Graco
- EAN: 00633955918764
- Waga: 0.032 kg
- Długość: 135 mm
- Szerokość: 85 mm
- Wysokość: 17 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 633955918764 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 1 04 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 1 ,7 cm |
| Długość | 13,5 cm |
| Szerokość | 8 ,5 cm |
| Objętość | 0 m3 |
| Waga przesyłki | 0 , 03 kg |
Dane techniczne
| Średnica otworu (w calach) | 0, 017 |
|---|---|
| Do stosowania z | LineLazer V 3900 Airless Line Striper, LineLazer V 5900 Airless Line Striper |
| Maksymalna szerokość wentylatora (w calach) | 6 |
| Maksymalna szerokość wentylatora (mm) | 1 52 |
| Maksymalny przepływ (l/min) | 1, 17 |
| Maksymalna szerokość linii (cm) | 15 |
| Maksymalna szerokość linii (w calach) | 6 |
| Maksymalna szerokość linii (mm) | 1 52 |
| Model | LineLazer RAC 5 |
| Seria | Sw itch Tip |
| Kąt nawiewu (°) | 30 |
Rejestr