Husky 716 AL (3/4" BSP) pompa zdalnie sterowana, obudowa środkowa z PP, gniazda AC, kulki PTFE i membrana PTFE
1 258,75 €*
% 1 736,21 €* (%cena%% zaoszczędzona)Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Pompa membranowa sprężonego powietrza Husky 716 posiada zewnętrzny sterownik do zdalnego sterowania.
- Środkowa obudowa i otwór końcowy
- Bez uszczelek mechanicznych, które powodują wycieki materiału lub awarie
- Cicha praca przy poziomie hałasu poniżej 85 dB(A) z przyjaznym dla użytkownika zdalnym tłumikiem hałasu zapewniającym jeszcze niższy poziom hałasu
- Łatwe w konserwacji zawory zwrotne powietrza i kulkowe
- 19,05 mm (3/4'') Otwór środkowy i końcowy
- Brak uszczelek, które mogą powodować wycieki lub awarie
- Cicha praca; poniżej 85 dB(A) z przyjaznym dla użytkownika zdalnym tłumikiem hałasu dla jeszcze niższych poziomów hałasu
| Gwint otworu wylotowego (typ): | NPT |
|---|---|
| Gwint otworu wylotowego powietrza (wewnętrzny/zewnętrzny): | gwint wewnętrzny |
| Kompatybilny materiał: | Płyn przeciw zamarzaniu, środki czyszczące, olej silnikowy, smar i olej, płyn hydrauliczny, olej do cięcia, woda - oczyszczanie ścieków, woda, tusz |
| Konfiguracja dystrybutora: | Połączenie w środku: |
| Maksymalna częstotliwość taktowania (DH/min): | 400 |
| Maksymalna temperatura robocza (°C): | 107 |
| Maksymalna wielkość cząstek stałych (cm): | 2383 |
| Maksymalna wielkość cząstek stałych (mm): | 2.4 |
| Maksymalna wydajność (l/min): | 60,6 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (MPa): | 0,7 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (bar): | 7 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (kPa): | 700 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (psi): | 100 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (MPa): | 0,7 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (bar): | 7 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (kPa): | 700 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (psi): | 100 |
| Materiał: | aluminium |
| Materiał kulki: | PTFE |
| Materiał obudowy płynów: | aluminium |
| Materiał obudowy środkowej: | polipropylen |
| Materiał pierścienia uszczelniającego rozdzielacza: | PTFE |
| Materiał siedziska: | Acetal |
| Membrana, materiał kompatybilny: | PTFE |
| Minimalna temperatura robocza (°C): | 4 |
| Model: | Ochrypły |
| Płeć gwintu wlotu powietrza: | gwint wewnętrzny |
| Rodzaj przyłącza: | Z nicią |
| Rozmiar otworu wlotowego materiału (cale): | 3/4 |
| Rozmiar otworu wylotowego (cale): | 3/8 |
| Rozmiar otworu wylotowego materiału (cale): | 3/4 |
| Rozmiar wlotu powietrza (cale): | 1/4 |
| Rozmiar wylotu materiału (cm): | 1905 |
| Rozmiar wylotu materiału (mm): | 19.05 |
| Seria: | 716 |
| Spełnione normy:: | ATEX, CE |
| Typ: | Pompa membranowa pneumatyczna |
| Typ gwintu wlotu materiału: | NPT |
| Typ gwintu wlotu powietrza: | NPT |
| Typ gwintu wylotu materiału: | NPT |
| Wielkość otworu wlotowego materiału (cm): | 1905 |
| Wielkość otworu wlotowego materiału (mm): | 19.05 |
| Zastosowanie: | Przemysł |
| materiał membrany: | PTFE/EPDM 2-częściowy |
| napięcie zasilające: | Powietrze |
- Numer produktu: 1031768
- Producent: Graco
- EAN: 00633955935709
- Waga: 4.85 kg
- Długość: 240 mm
- Szerokość: 270 mm
- Wysokość: 310 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 6 3 3955935709 |
|---|---|
| Dział | PRO |
| Blok cenowy | 2 61 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 31 cm |
| Długość | 24 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Pojemność | 0 , 02008 m3 |
| Waga przesyłki | 4 ,85 kg |
Dalsze informacje producenta
- 3A1951ZBB, Handbuch, Druckluftbetriebene Membranpumpen, Anleitunge (Deutsch)
- 3A1951ZBB, Handbuch, Druckluftbetriebene Membranpumpen, Anleitunge (Dansk)
- 3A1951ZBB, Handbuch, Druckluftbetriebene Membranpumpen, Anleitunge (Nederlands)
- 3A1951ZBB, Handbuch, Druckluftbetriebene Membranpumpen, Anleitunge (Suomi)
- 3A1951ZBB, Handbuch, Druckluftbetriebene Membranpumpen, Anleitunge (Italiano)
- 3A1951ZBB, Handbuch, Druckluftbetriebene Membranpumpen, Anleitunge (Norsk)
- 3A1951ZBB, Handbuch, Druckluftbetriebene Membranpumpen, Anleitunge (русский)
- 3A1951ZBB, Handbuch, Druckluftbetriebene Membranpumpen, Anleitunge (Svenska)
- 3A1951ZBB, Handbuch, Druckluftbetriebene Membranpumpen, Anleitunge (Türkçe)
- 3A1951ZBB, Handbuch, Druckluftbetriebene Membranpumpen, Anleitunge (Français)
- 3A1951ZBB, Handbuch, Druckluftbetriebene Membranpumpen, Anleitunge (Español)
- 3A1951ZBB, Handbuch, Druckluftbetriebene Membranpumpen, Anleitunge (中文)
- 3A1951ZBB, Handbuch, Druckluftbetriebene Membranpumpen, Anleitunge (English)
- 3A1951ZBB, Handbuch, Druckluftbetriebene Membranpumpen, Anleitunge (Polski)
- 3A1951ZBB, Handbuch, Druckluftbetriebene Membranpumpen, Anleitunge (Português)
- 3A1951ZBB, Handbuch, Druckluftbetriebene Membranpumpen, Anleitunge (日本語)
- 300570-L Prozessgeräte (Deutsch)
- 300570-L Prozessgeräte (Português (BR))
- 300570-L Prozessgeräte (English)
- 300570-L Prozessgeräte (English (UK))
- 300570-L Prozessgeräte (Español)
- 300570-L Prozessgeräte (Français)
- 300570-L Prozessgeräte (Italiano)
- 300570-L Prozessgeräte (Polski)
- 300570-L Prozessgeräte (Svenska)
- 300570-L Prozessgeräte (Türkçe)
Rejestr