Husky 307 PP (3/8" BSP) Pompa standardowa, obudowa środkowa z PP, gniazda z PP, kulki SP i membrana SP
550,26 €*
% 687,82 €* (%cena%% zaoszczędzona)Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Pompa membranowa Husky 307 zasilana sprężonym powietrzem jest wyposażona w bezawaryjny zawór powietrzny o niskim pulsowaniu, który zapewnia płynną i szybką zmianę.
Typowe zastosowania obejmują przelewanie i odsysanie oleju, dozowanie i tłoczenie paliwa, dozowanie płynu do spryskiwaczy szyb oraz dozowanie wody i płynu niezamarzającego. Niektóre modele posiadają certyfikat UL do stosowania przy pompowaniu benzyny i mieszanek benzyny z alkoholem o zawartości etanolu do 10%, oleju napędowego, oleju opałowego i oleju smarowego.
- Konstrukcja zoptymalizowana pod kątem szybkiego i łatwego montażu i demontażu
- Łatwe w konserwacji zawory zwrotne powietrzne i kulkowe
- Wymaga tylko 0,14 MPa (1,4 bar, 20 psi)
- Opcja z dzielonym rozdzielaczem, umożliwiająca pompowanie wielu materiałów bez ich mieszania
- Każda pompa jest sprawdzana przed wysyłką
- Otwór końcowy 9,52 mm (3/8'')
- Dostarcza do 26,5 l/min
- Łatwe w konserwacji zawory zwrotne powietrza i kulkowe
| Gwint otworu wylotowego (typ): | NPT |
|---|---|
| Gwint otworu wylotowego powietrza (wewnętrzny/zewnętrzny): | gwint wewnętrzny |
| Kompatybilny materiał: | Płyn przeciw zamarzaniu, środki czyszczące, olej silnikowy, płyn hydrauliczny, olej do cięcia, woda - oczyszczanie ścieków, woda, tusz |
| Konfiguracja dystrybutora: | Otwarcie końcowe |
| Maksymalna częstotliwość taktowania (DH/min): | 330 |
| Maksymalna temperatura robocza (°C): | 66 |
| Maksymalna wielkość cząstek stałych (cm): | 1,588 |
| Maksymalna wielkość cząstek stałych (mm): | 1,5875 |
| Maksymalna wydajność (l/min): | 24.6 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (MPa): | 0,69 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (bar): | 6.9 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (kPa): | 690 |
| Maksymalne ciśnienie materiału (psi): | 100 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (MPa): | 0,69 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (bar): | 6.9 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (kPa): | 690 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (psi): | 100 |
| Materiał: | polipropylen |
| Materiał kulki: | Santopren |
| Materiał obudowy płynów: | polipropylen |
| Materiał obudowy środkowej: | polipropylen |
| Materiał pierścienia uszczelniającego rozdzielacza: | PTFE |
| Materiał siedziska: | Polipropylen |
| Materiał zwilżony: | Polipropylen, Santoprene, PTFE |
| Membrana, materiał kompatybilny: | Santoprena |
| Minimalna temperatura robocza (°C): | 4 |
| Model: | Ochrypły |
| Płeć gwintu wlotowego materiału: | gwint wewnętrzny |
| Płeć gwintu wlotu powietrza: | gwint wewnętrzny |
| Płeć gwintu wylotu materiału: | gwint wewnętrzny |
| Rodzaj przyłącza: | Z nicią |
| Rozmiar otworu wlotowego materiału (cale): | 3/8 |
| Rozmiar otworu wylotowego (cale): | 3/8 |
| Rozmiar otworu wylotowego materiału (cale): | 3/8 |
| Rozmiar wlotu powietrza (cale): | 1/4 |
| Rozmiar wylotu materiału (cm): | 9525 |
| Rozmiar wylotu materiału (mm): | 9525 |
| Seria: | 307 |
| Spełnione normy:: | CE |
| Typ: | Pompa membranowa pneumatyczna |
| Typ gwintu wlotu materiału: | NPT |
| Typ gwintu wlotu powietrza: | NPT |
| Typ gwintu wylotu materiału: | NPT |
| Wielkość otworu wlotowego materiału (cm): | 0,9525 |
| Wielkość otworu wlotowego materiału (mm): | 9525 |
| Zastosowanie: | Przemysł |
| materiał membrany: | Santoprena |
| napięcie zasilające: | Powietrze |
- Numer produktu: 1036182
- Producent: Graco
- EAN: 00633955867840
- Waga: 2.05 kg
- Długość: 220 mm
- Szerokość: 140 mm
- Wysokość: 230 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 633955867840 |
|---|---|
| Dział | PRO |
| Blok cenowy | 2 59 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 23 cm |
| Długość | 22 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Pojemność | 0 , 007 m3 |
| Waga przesyłki | 2 ,46 kg |
| Kod HTS (GB) | 8413508090 |
| Kod HTS (UE) | 8413508090 |
Dane techniczne
| Rozmiar otworu wylotu powietrza (w calach) | 3/8 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu otworu wylotowego powietrza | Że ński |
| Rozmiar wlotu powietrza (cale) | 1/4 |
| Płeć gwintu wlotu powietrza | Że ński |
| Rozmiar wlotu płynu (cm) | 0, 9525 |
| Rozmiar wlotu płynu (w calach) | 3/8 |
| Rozmiar wlotu płynu (mm) | 9, 525 |
| Płeć gwintu wlotu płynu | że ńskie |
| Rozmiar wylotu płynu (cm) | 0, 9525 |
| Rozmiar wylotu płynu (mm) | 9, 525 |
| Płeć gwintu wylotu płynu | Że ński |
| Maksymalne zużycie powietrza (SCFM) | 5, 5 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (bar) | 6, 9 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (kPa) | 690 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (psi) | 100 |
| Maksymalna częstotliwość cyklu (CPM) | 330 |
| Maksymalny przepływ (l/min) | 24, 6 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (bar) | 6, 9 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (kPa) | 690 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (psi) | 100 |
| Maksymalna temperatura robocza (°C) | 66 |
| Maksymalna temperatura robocza (°F) | 150 |
| Maksymalna wielkość cząstek stałych (cm) | 0, 1588 |
| Maksymalny rozmiar cząstek stałych (w calach) | 0, 0625 |
| Maksymalny rozmiar ciała stałego (mm) | 1, 5875 |
| Minimalna temperatura robocza (°C) | 4 |
| Minimalna temperatura robocza (°F) | 40 |
| Model | H usky |
| Wysokość całkowita (w calach) | 8, 13 |
| Seria | 307 |
| Maksymalne ciśnienie płynu (MPa) | 0, 69 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza (MPa) | 0, 69 |
| Materiał zgodny z membraną | Sant op rene |
Dalsze informacje producenta
- 3A3606ZAH, Handbuch,Huskyä 307 aus Acetal und Polypropylen, Anleitung, Teileliste (Deutsch)
- 3A3606ZAH, Handbuch,Huskyä 307 aus Acetal und Polypropylen, Anleitung, Teileliste (Dansk)
- 3A3606ZAH, Handbuch,Huskyä 307 aus Acetal und Polypropylen, Anleitung, Teileliste (Suomi)
- 3A3606ZAH, Handbuch,Huskyä 307 aus Acetal und Polypropylen, Anleitung, Teileliste (русский)
- 3A3606ZAH, Handbuch,Huskyä 307 aus Acetal und Polypropylen, Anleitung, Teileliste (Nederlands)
- 3A3606ZAH, Handbuch,Huskyä 307 aus Acetal und Polypropylen, Anleitung, Teileliste (Français)
- 3A3606ZAH, Handbuch,Huskyä 307 aus Acetal und Polypropylen, Anleitung, Teileliste (Español)
- 3A3606ZAH, Handbuch,Huskyä 307 aus Acetal und Polypropylen, Anleitung, Teileliste (Italiano)
- 3A3606ZAH, Handbuch,Huskyä 307 aus Acetal und Polypropylen, Anleitung, Teileliste (Svenska)
- 3A3606ZAH, Handbuch,Huskyä 307 aus Acetal und Polypropylen, Anleitung, Teileliste (Magyar)
- 3A3606ZAH, Handbuch,Huskyä 307 aus Acetal und Polypropylen, Anleitung, Teileliste (English)
- 3A3606ZAH, Handbuch,Huskyä 307 aus Acetal und Polypropylen, Anleitung, Teileliste (Türkçe)
- 3A3606ZAH, Handbuch,Huskyä 307 aus Acetal und Polypropylen, Anleitung, Teileliste (Português)
- 3A3606ZAH, Handbuch,Huskyä 307 aus Acetal und Polypropylen, Anleitung, Teileliste (日本語)
- 300570-L Prozessgeräte (Deutsch)
- 300570-L Prozessgeräte (Português (BR))
- 300570-L Prozessgeräte (English)
- 300570-L Prozessgeräte (English (UK))
- 300570-L Prozessgeräte (Español)
- 300570-L Prozessgeräte (Français)
- 300570-L Prozessgeräte (Italiano)
- 300570-L Prozessgeräte (Polski)
- 300570-L Prozessgeräte (Svenska)
- 300570-L Prozessgeräte (Türkçe)
Rejestr