Graco - ZESTAW, POMPA, DC - PAA Easymax Akcesoria - 17P186
268,05 €*
% 315,35 €* (%cena%% zaoszczędzona)Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
Kompatybilna z Ultra Cordless, Ultimate Cordless i TC Pro Cordless.
Potrójna pompa tłokowa Triax II
- Pompuj trzy razy więcej galonów przed konserwacją
- Sprzątanie w kilka minut
- Brak zaworu zwrotnego wlotowego, który mógłby się zablokować – przygotowanie i rozpylanie w ciągu kilku sekund
- Szybka wymiana pompy w miejscu pracy dzięki ProConnect
Graco jest uznanym na całym świecie producentem systemów i komponentów do transportu cieczy. Usługi dla różnych branż. Wysokiej jakości produkty Graco są stosowane do farb, powłok, smarów, uszczelniaczy, klejów i materiałów budowlanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Graco oferuje innowacyjne rozwiązania zapewniające wydajne transportowanie materiałów i zoptymalizowane zastosowania powłok oraz precyzyjną technologię dozowania.
- Numer produktu: 2113072
- Producent: Graco
- EAN: 755652411529
- Waga: 0.86 kg
- Długość: 2.2 mm
- Szerokość: 1.8 mm
- Wysokość: 1.5 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 755652411529 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 1 64 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 15 cm |
| Długość | 22 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Pojemność | 0 , 006 m3 |
| Waga przesyłki | 0 , 86 kg |
Dane techniczne
| Seria | II |
|---|---|
| Liczba sztuk | 1 |
| Do stosowania z | Akumulatorowa ręczna pompa Ultra Airless |
| Model | Triax |
Dalsze informacje producenta
Rejestr