Graco - ZESTAW, 5000 PSI BROWN - Trabon - 563961
28,92 €*
% 32,13 €* (%cena%% zaoszczędzona)SET,5000 PSI BROWN - Trabon
Graco SET,5000 PSI BROWN z kategorii Trabon to wysokiej jakości część zamienna o numerze producenta 563961. Doskonale nadaje się do zastosowań w powlekaniu przemysłowym, technice lakierniczej i innych profesjonalnych obszarach zastosowań.
Cechy produktu
- Wyprodukowany przez Graco – wiodącego dostawcę technologii powierzchniowej
- Idealny do Trabon
- Wysoka trwałość i precyzja
- Łatwy w montażu i konserwacji
Obszary
Graco SET,5000 PSI BROWN jest często stosowany w następujących obszarach:
- Przemysł motoryzacyjny
- Lotnictwo
- Przemysłowe systemy lakierowania i powlekania
- Ogólna technika powierzchniowa
O firmie Graco
Graco jest światowym liderem w produkcji produktów do obróbki powierzchni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Graco oferuje precyzyjne systemy natryskowe i dozujące, które znajdują zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i przemysłowym.
Produkty Graco są znane z wysokiej jakości, niezawodności i trwałości. Dzięki innowacyjnym technologiom idealnie nadają się do profesjonalnego zastosowania w technice lakierniczej, malowaniu proszkowym i wielu innych dziedzinach.
- Numer produktu: 2132269
- Producent: Graco
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 6 3 3955353848 |
|---|---|
| Dział | LED |
| Blok cenowy | 125 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 0 , 2 cm |
| Długość | 11 cm |
| Szerokość | 6 ,5 cm |
| Objętość | 0 m3 |
| Waga przesyłki | 0 , 01 kg |
Dane techniczne
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 5 0 00 |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa) | 3 4 450 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 3 45 |
| Liczba sztuk | 25 |
| Średnica całkowita (cm) | 1 |
| Średnica całkowita (cale) | 0, 375 |
| Średnica całkowita (mm) | 10 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa) | 34, 5 |
Dalsze informacje producenta
Keine Ergebnisse gefunden
Rejestr