Graco - ZAWÓR THRIF-T ORIFICE, TLOA-20 - Trabon - 564025
43,91 €*
% 48,79 €* (%cena%% zaoszczędzona)ZAWÓR THRIF-T ORIFICE, TLOA-20 - Trabon
Graco THRIF-T ORIFICE VENTIL,TLOA-20 z kategorii Trabon to wysokiej jakości część zamienna o numerze producenta 564025. Doskonale nadaje się do zastosowań w powlekaniu przemysłowym, technice lakierniczej i innych profesjonalnych obszarach zastosowań.
Cechy produktu
- Wyprodukowana przez Graco – wiodącego dostawcę technologii powierzchniowych
- Idealny do Trabon
- Wysoka trwałość i precyzja
- Łatwa instalacja i konserwacja
Obszary zastosowania
Zawór THRIF-T ORIFICE VENTIL,TLOA-20 firmy Graco jest często stosowany w następujących obszarach:
- Przemysł motoryzacyjny
- Lotnictwo
- Przemysłowe systemy lakiernicze i powłokowe
- Ogólna technika powierzchniowa
O firmie Graco
Graco jest światowym liderem w produkcji produktów do obróbki powierzchni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Graco oferuje precyzyjne systemy natryskowe i dozujące, które znajdują zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i przemysłowym.
Produkty Graco są znane z wysokiej jakości, niezawodności i trwałości. Dzięki innowacyjnym technologiom idealnie nadają się do profesjonalnego zastosowania w technice lakierniczej, malowaniu proszkowym i wielu innych dziedzinach.
- Numer produktu: 2132287
- Producent: Graco
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 00633955354722 |
|---|---|
| Dział | LED |
| Blok cenowy | 125 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 1 ,5 cm |
| Długość | 2 ,5 cm |
| Szerokość | 1 ,5 cm |
| Objętość | 0 m3 |
| Waga przesyłki | 0 , 01 kg |
Dane techniczne
| Do stosowania z | Thrif-T Luber |
|---|---|
| Rozmiar wlotu (cm) | 0, 3175 |
| Rozmiar wlotu (w calach) | 1/8 |
| Rozmiar wlotu (mm) | 3, 175 |
| Maksymalne ciśnienie rozprężania (bar) | 0 |
| Maksymalne ciśnienie otwarcia (kPa) | 0 |
| Maksymalne ciśnienie otwarcia (psi) | 2 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 10 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa) | 1 0 00 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 1 5 0 |
| Rozmiar wylotu (cm) | 0, 397 |
| Rozmiar wylotu (w calach) | 5/32 |
| Rozmiar wylotu (mm) | 3, 97 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa) | 1 |
| Maksymalne ciśnienie rozruchowe (MPa) | 0 |
| Model | Thrif-T Luber |
Dalsze informacje producenta
Keine Ergebnisse gefunden
Rejestr