Graco - XM SPRZĘT NATRYSKOWY SYSTEM XM50, OEM, BF, WP - Powłoki ochronne, urządzenia 2K - XMEA00
41 733,43 €*
% 48 386,59 €* (%cena%% zaoszczędzona)Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
Precyzyjna regulacja proporcji w całkowicie konfigurowalnym systemie. Wieloskładnikowy natryskarka Graco XM została zaprojektowana do nakładania najtrudniejszych powłok ochronnych i zapewnia precyzyjną regulację proporcji, umożliwia użytkownikom pobieranie danych historycznych dotyczących natryskiwania oraz przetwarza szeroką gamę materiałów dwuskładnikowych. Sercem systemu regulacji proporcji jest zaawansowana technologia dozowania Graco. Główny składnik przepływa w sposób ciągły, podczas gdy składnik dodatkowy jest wtryskiwany pod wyższym ciśnieniem. Dzięki zaawansowanej technologii czujników pompy mogą kompensować wahania ciśnienia, co zapewnia precyzyjne mieszanie w odpowiednich proporcjach, a tym samym lepszą wydajność i mniej odpadów. Urządzenie Graco XM idealnie nadaje się do zastosowań w przemyśle stoczniowym, mostowym, kolejowym i energetyce wiatrowej i można je w pełni skonfigurować do konkretnych zadań związanych z nakładaniem powłok. Zacznij od podstawowej jednostki. Następnie wybierz potrzebne akcesoria. Otrzymasz dokładnie to, czego potrzebujesz. Nie więcej. Nie mniej.
Urządzenia wysokociśnieniowe do powłok ochronnych
Nowa technologia dozowania zapewnia dokładne mieszanie w odpowiednich proporcjach, co przekłada się na lepszą wydajność i mniej odpadów
Rozszerzone, intuicyjne sterowanie użytkownika umożliwia wyświetlanie proporcji w czasie rzeczywistym
Złącze USB umożliwia łatwy dostęp do historycznych danych natryskiwania i ich pobieranie
Obsługa wielu pistoletów natryskowych dla dodatkowej wydajności
Graco jest uznanym na całym świecie producentem systemów i komponentów do transportu cieczy. Usługi dla różnych branż. Wysokiej jakości produkty Graco są stosowane do farb, powłok, smary, uszczelniaczy, klejów i materiałów budowlanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Graco oferuje innowacyjne rozwiązania zapewniające wydajne transportowanie materiałów i zoptymalizowane zastosowania powłok i precyzyjną technikę dozowania.
- Numer produktu: 2147451
- Producent: Graco
- EAN: 633955451391
- Waga: 265.46 kg
- Długość: 17.8 mm
- Szerokość: 9.3 mm
- Wysokość: 7.1 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 6 3 3955451391 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 228 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 71 cm |
| Długość | 178 cm |
| Szerokość | 93 cm |
| Pojemność | 1 ,175 m3 |
| Waga wysyłkowa | 265,46 kg |
Dane techniczne
| 20 gal podgrzewany zbiornik | Brak |
|---|---|
| Rozmiar wlotu powietrza (cm) | 1, 905 |
| Wielkość wlotu powietrza (w calach) | 3/4 |
| Rozmiar wlotu powietrza (mm) | 19,05 |
| Rodzaj gwintu wlotu powietrza | Że ński |
| Typ elementu | W iel okomponentowy |
| Pompy zasilające | Brak |
| Rozmiar wlotu płynu (cm) | 3, 175 |
| Rozmiar wlotu płynu (w calach) | 1-1/4 |
| Rozmiar wlotu płynu (mm) | 31, 75 |
| Rodzaj gwintu wlotu płynu | M ęski |
| Zawiera | (2) silniki pneumatyczne, (2) dolne elementy, (3) węże pneumatyczne, zasilacz, filtr zasilający |
| Kategoria lokalizacji | Miejsce nienarażone na zagrożenia |
| Zastosowanie materiału | Farby, podkłady |
| Maksymalne zużycie powietrza (SCFM) | 70 scfm/gpm przy 100 psi |
| Maksymalne ciśnienie wlotowe powietrza (bar) | 10, 34 |
| Maksymalne ciśnienie wlotowe powietrza (kPa) | 1 0 34 |
| Maksymalne ciśnienie wlotowe powietrza (psi) | 150 |
| Maksymalny przepływ (cc/min) | 11360 |
| Maksymalny przepływ (l/min) | 11, 36 |
| Maksymalna temperatura płynu (°C) | 71 |
| Maksymalna temperatura płynu (°F) | 160 |
| Maksymalna lepkość płynu (cP) | 2 0 000 |
| Maksymalny stosunek mieszania | 10: 1 |
| Maksymalna temperatura robocza (°C) | 57 |
| Maksymalna temperatura robocza (°F) | 135 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 350 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa) | 3 5 000 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa) | 35 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 5 2 00 |
| Minimalny przepływ (cc/min) | 9 5 0 |
| Minimalny przepływ (GPM) | 0, 25 |
| Minimalny przepływ (l/min) | 0, 95 |
| Minimalna lepkość płynu (cP) | 2 00 |
| Minimalny stosunek mieszania | 1: 1 |
| Podgrzewacz płynu pierwotnego w zestawie | Nie |
| Typ produktu | Wieloskładnikowy |
| Zawiera filtr pompy | Nie |
| Zdalny kolektor mieszający w zestawie | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) | 86 |
| Zasobniki | Brak |
| Seria | XM50 OEM |
Dalsze informacje producenta
Rejestr