Graco - XHD RAC TIP,SPRAY,CYLINDER,221 - Kompozytowe/FRP, Urządzenia i części zamienne - XHD221
109,24 €*
% 128,52 €* (%cena%% zaoszczędzona)Za pomocą końcówki Reverse-A-Clean (RAC) można w prosty sposób usunąć zatory. Konstrukcja Switch-Tip pozwala na zmianę rozmiaru dyszy w ciągu kilku sekund – bez konieczności zdejmowania osłony dyszy i obudowy.
Wysokociśnieniowa dysza natryskowa Airless do pistoletów XTR i XHF. Przeznaczona do natryskiwania powłok o wysokiej zawartości części stałych pod wysokim ciśnieniem.
Oszczędność czasu – nie jest potrzebny śrubokręt, zmiana rozmiaru dyszy w ciągu kilku sekund
Do zastosowań o dużej wydajności do 7250 psi (500 bar)
Zalecane do stosowania z urządzeniami natryskowymi Xtreme i pistoletami XTR
Wysokowydajna końcówka z węglika spiekanego
Graco jest uznanym na całym świecie producentem systemów i komponentów do transportu cieczy. Usługi dla różnych branż. Wysokiej jakości produkty Graco są stosowane do farb, powłok, smurzywa, klejów i materiałów budowlanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Graco oferuje innowacyjne rozwiązania zapewniające wydajne transportowanie materiałów i zoptymalizowane zastosowania powłok oraz precyzyjną technikę dozowania.
- Numer produktu: 2147253
- Producent: Graco
- EAN: 633955303706
- Waga: 0.03 kg
- Długość: 1.4 mm
- Szerokość: 0.7 mm
- Wysokość: 0.3 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 6 3 3955303706 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 1 32 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 2 ,5 cm |
| Długość | 13,5 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Objętość | 0 m3 |
| Waga przesyłki | 0 , 03 kg |
Dane techniczne
| Średnica otworu (w calach) | 0, 021 |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa) | 5 0 000 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 7250 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 500 |
| Do stosowania z | Xtreme Sprayers, pistolety natryskowe XTR Airless |
| Maksymalna szerokość wentylatora (cale) | 6 |
| Maksymalna szerokość wachlarza (mm) | 1 52 |
| Typ dyszy | Bez powiet rzny |
| Maksymalna szerokość strumienia (cm) | 15, 2 |
| Maksymalny przepływ (l/min) | 1, 78 |
| Minimalna szerokość wentylatora (w calach) | 4 |
| Minimalna szerokość wentylatora (mm) | 1 02 |
| Model | XHD RAC |
| Seria | Sw itch Tip |
Dalsze informacje producenta
Rejestr