Graco - ULTRA SPRAYER,795 XT,PRO,MULTI - PAA UltraMax ProContractor - 20B953
9 863,47 €*
% 11 435,90 €* (%cena%% zaoszczędzona)Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
Xtreme wydajność i niezawodność. Elektryczne urządzenia natryskowe Airless z serii XT ProContractor zostały zaprojektowane specjalnie dla profesjonalnych wykonawców, którzy chcą zwiększyć wydajność na najcichszej platformie natryskowej w branży. Wyposażone w liczne funkcje oszczędzające czas i najtrwalsze pompy w branży, urządzenia XT ProContractor pozwalają uniknąć przestojów w pracy i zamiast tego skupić się na wykonywaniu zadań.
Technologia silnika Xtreme Torque
- 15 razy większy moment obrotowy niż w silnikach konwencjonalnych
- 8 razy więcej magnesów zapewnia niezrównaną moc i wydajność
- 90% niższe prędkości obrotowe wydłużają żywotność silnika
- Do 10 razy cichsza praca
Szybka reakcja regulacji ciśnienia
- Natychmiastowa reakcja zapewniająca najlepszą jakość końcową
- Większa wydajność w całym zakresie rozmiarów
- Największy w branży zakres ciśnienia roboczego (3–227 bar)
Wybieralne tryby wydajności
- Dwa wybieralne tryby natrysku zapewniają wyjątkowe poziomy wydajności, zwiększające efektywność każdej pracy
- Osiągnij oszczędności i uzyskaj Xtreme Control dzięki trybowi niskiego ciśnienia (3–140 bar)
- Użyj trybu wysokiego ciśnienia, aby uzyskać ekstremalną wydajność (35–227 bar)
SmartDisplay XT
- Kompatybilny z pistoletem Contractor PowerShot XT
- Cyfrowy wyświetlacz LED widoczny nawet w najtrudniejszych warunkach natryskiwania
Graco jest uznanym na całym świecie producentem systemów i komponentów do transportu cieczy. Usługi dla różnych branż. Wysokiej jakości produkty Graco są stosowane do farb, powłok, smarów, uszczelniaczy, klejów i materiałów budowlanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Graco oferuje innowacyjne rozwiązania zapewniające wydajne transportowanie materiałów i zoptymalizowane powlekanie i precyzyjną technikę dozowania.
- Numer produktu: 2119364
- Producent: Graco
- EAN: 769946789683
- Waga: 67.59 kg
- Długość: 8.3 mm
- Szerokość: 7 mm
- Wysokość: 11.2 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 769946789683 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 2 05 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 112 cm |
| Długość | 82,5 CM |
| Szerokość | 70 cm |
| Objętość | 0 , 647 m3 |
| Waga wysyłkowa | 67,59 kg |
| Kod HTS (UE) | 8424897000 |
| Kod HTS (GB) | 8424897000 |
Dane techniczne
| Konfiguracja ramy | Hi-Boy |
|---|---|
| Maksymalny przepływ (l/min) | 4, 5 |
| Maksymalny rozmiar końcówki (w calach) | 0 , 033 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 3 3 00 |
| Minimalne ciśnienie robocze (bar) | 3 |
| Model | Ultra |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 2 27 |
| Minimalne ciśnienie robocze (psi) | 50 |
| Masa (kg) | 55 |
| Seria | 795 XT |
| Seria produktów | ProContractor |
Dalsze informacje producenta
Rejestr