Graco - SET,LOWER,180CC,KING-C - Farby ochronne, części zamienne i akcesoria - 19D951
2 980,89 €*
% 3 506,93 €* (%cena%% zaoszczędzona)Sprawdzona konstrukcja i wydajność
- Trzpień Chromex i cylinder ze stali nierdzewnej zapewniają maksymalną trwałość i wydajność
- Uszczelki Xtreme Seal z UHMWPE i skóry zapewniają najwyższą trwałość w przypadku większości materiałów
- Zawór wlotowy QuickAccess zapewniający łatwy dostęp do dolnego zaworu zwrotnego kulowego
Graco jest uznanym na całym świecie producentem systemów i komponentów do transportu cieczy. Usługi dla różnych branż. Wysokiej jakości produkty Graco są stosowane do farb, powłok, smarów, uszczelniaczy, klejów i materiałów budowlanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Graco oferuje innowacyjne rozwiązania zapewniające wydajne transportowanie materiałów i zoptymalizowane zastosowania powłok i precyzyjną technikę dozowania.
- Numer produktu: 2117972
- Producent: Graco
- EAN: 769946287646
- Waga: 14 kg
- Długość: 6.2 mm
- Szerokość: 2.7 mm
- Wysokość: 2.8 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 769946287646 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 2 01 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 28 cm |
| Długość | 62 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Pojemność | 0 , 047 m3 |
| Waga przesyłki | 14 kg |
Dane techniczne
| Model | End urance |
|---|
Dalsze informacje producenta
Rejestr