Graco - REACTOR HEATED SCHLAUCH,2000,3/8,W/RTD,CAN/SG - Fast Set, Części zamienne/akcesoria - 24K394
3 078,05 €*
% 3 420,06 €* (%cena%% zaoszczędzona)Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
Podgrzewane węże Graco zostały zaprojektowane specjalnie do stosowania z urządzeniami Reactor. Węże są kluczowym elementem całego systemu, dlatego ważne jest zapewnienie dokładnego i równomiernego ogrzewania, aby uzyskać najlepsze możliwe działanie.
Do dozowników Reactor.
Nowy wieloprzewodowy element grzejny z miedzi znacznie poprawił jakość węża:
- Zapewnia 10-krotnie* dłuższą żywotność przy zginaniu w porównaniu z poprzednimi płaskimi elementami grzejnymi z miedzi
- Długotrwałe, równomierne ogrzewanie bez gorących punktów
- Kompatybilność wsteczna z istniejącymi wężami grzewczymi Reactor
Węże grzewcze z miedzianym elementem grzejnym zostały opracowane specjalnie do stosowania z dozownikami Graco.
Pokryte opatentowaną powłoką butylową chroniącą przed wilgoci wrażliwym izocyjanianem.
Węże są pokryte izolacją piankową w celu zatrzymania ciepła.
Graco jest uznanym na całym świecie producentem systemów i komponentów do transportu cieczy. Usługi dla różnych branż. Wysokiej jakości produkty Graco są stosowane do farb, powłok, smarów, uszczelniaczy, klejów i materiałów budowlanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Graco oferuje innowacyjne rozwiązania zapewniające wydajne transportowanie materiałów i zoptymalizowane powlekanie i precyzyjną technikę dozowania.
- Numer produktu: 2123903
- Producent: Graco
- EAN: 633955651456
- Waga: 19.48 kg
- Długość: 7 mm
- Szerokość: 7 mm
- Wysokość: 3 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 633955651456 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 0 46 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 30 cm |
| Długość | 70 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Objętość | 0 , 147 m3 |
| Waga wysyłkowa | 19,48 kg |
| Kod HTS (UE) | 39 1 7390099 |
| Kod HTS (GB) | 39 1 7390099 |
Dane techniczne
| Do stosowania z | Dozowniki wieloskładnikowe |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 138 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa) | 1 3 800 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 2 0 00 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa) | 13, 8 |
| Model | Węże grzewcze reaktora |
| Seria | Siatka odporna na przetarcie |
| Typ ogrzewania węża | Ogrzewanie zewnętrzne |
Dalsze informacje producenta
Rejestr