Graco - MANOMETR, 1000 PSI, SUCHY, CB, 1/8 - Trabon - 558899
47,12 €*
% 52,36 €* (%cena%% zaoszczędzona)GAUGE, 1000PSI, DRY, CB, 1/8 - Trabon
Graco GAUGE, 1000PSI, DRY, CB, 1/8 z kategorii Trabon to wysokiej jakości część zamienna o numerze producenta 558899. Doskonale nadaje się do zastosowań w powlekaniu przemysłowym, technice lakierniczej i innych profesjonalnych zastosowaniach.
Cechy produktu
- Wyprodukowany przez Graco – wiodącego dostawcę technologii powierzchniowej
- Idealny do Trabon
- Wysoka trwałość i precyzja
- Łatwa instalacja i konserwacja
Obszary zastosowania
Graco GAUGE, 1000PSI, DRY, CB, 1/8 jest często stosowany w następujących obszarach:
- Przemysł
- Lotnictwo
- Przemysłowe systemy lakiernicze i powłokowe
- Ogólna technika powierzchniowa
O firmie Graco
Graco jest światowym liderem w produkcji produktów do obróbki powierzchni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Graco oferuje precyzyjne systemy natryskowe i dozujące, które znajdują zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i przemysłowym.
Produkty Graco są znane z wysokiej jakości, niezawodności i trwałości. Dzięki innowacyjnym technologiom idealnie nadają się do profesjonalnego zastosowania w technice lakierniczej, malowaniu proszkowym i wielu innych dziedzinach.
- Numer produktu: 2131915
- Producent: Graco
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 633955327641 |
|---|---|
| Dział | LED |
| Blok cenowy | 125 |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 4 ,699 cm |
| Długość | 4 826 cm |
| Szerokość | 4 826 cm |
| Objętość | 0 m3 |
| Waga wysyłkowa | 0 , 12 kg |
Dane techniczne
| Średnica tarczy (cm) | 5 |
|---|---|
| Średnica tarczy (cale) | 2 |
| Średnica tarczy (mm) | 51 |
| Do stosowania z | Pompy Maxi-Flo |
| Rozmiar wlotu (cm) | 0, 3175 |
| Rozmiar wlotu (cale) | 1/8 |
| Rozmiar wlotu (mm) | 3, 175 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 69 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa) | 6 900 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 1 0 00 |
| Wysokość całkowita (cm) | 4, 45 |
| Wysokość całkowita (w calach) | 1, 75 |
| Wysokość całkowita (mm) | 44, 45 |
| Szerokość całkowita (cm) | 5, 08 |
| Szerokość całkowita (w calach) | 2 |
| Szerokość całkowita (mm) | 50, 8 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa) | 6, 9 |
Dalsze informacje producenta
Keine Ergebnisse gefunden
Rejestr