Graco - LUBRISYSTEM PUMPEEE,6 PT OIL LL - Trabon - 563577
1 223,08 €*
% 1 358,98 €* (%cena%% zaoszczędzona)LUBRISYSTEM PUMPEEE,6 PT OIL LL - Trabon
Graco LUBRISYSTEM PUMPEEE,6 PT OIL LL z kategorii Trabon to wysokiej jakości część zamienna o numerze producenta 563577. Doskonale nadaje się do zastosowań w powlekaniu przemysłowym, technice lakierniczej i innych profesjonalnych obszarach zastosowań.
Cechy produktu
- Wyprodukowana przez Graco – wiodącego dostawcę technologii powierzchniowych
- Idealny do Trabon
- Wysoka trwałość i precyzja
- Łatwa instalacja i konserwacja
Obszary zastosowania
Pompa Graco LUBRISYSTEM PUMPEEE,6 PT OIL LL jest często stosowana w następujących obszarach:
- Przemysł motoryzacyjny
- Lotnictwo
- Przemysłowe systemy lakiernicze i powłokowe
- Ogólna technika powierzchniowa
O firmie Graco
Graco jest światowym liderem w produkcji produktów do obróbki powierzchni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Graco oferuje precyzyjne systemy natryskowe i dozujące, które znajdują zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i przemysłowym.
Produkty Graco są znane z wysokiej jakości, niezawodności i trwałości. Dzięki innowacyjnym technologiom idealnie nadają się do profesjonalnego zastosowania w technice lakierniczej, malowaniu proszkowym i wielu innych dziedzinach.
- Numer produktu: 2132195
- Producent: Graco
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 00633955333611 |
|---|---|
| Dział | LED |
| Blok cenowy | 125 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 47 cm |
| Długość | 27 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Pojemność | 0 , 034 m3 |
| Waga wysyłkowa | 5 ,12 kg |
Dane techniczne
| Zawiera | Pompa LubriSystem, 6-punktowy plastikowy zbiornik cylindryczny, przełącz nik niskiego poziomu 10 W |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie wlotowe powietrza (bar) | 10, 34 |
| Maksymalne ciśnienie wlotowe powietrza (kPa) | 1 0 34 |
| Maksymalne ciśnienie wlotowe powietrza (psi) | 1 5 0 |
| Maksymalne ciśnienie wyjściowe płynu (psi) | 1350 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 40 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa) | 4 0 00 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 580 |
| Model | Lubri System |
| Pojemność zbiornika (pt) | 6 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa) | 4 |
| Minimalne ciśnienie wlotu powietrza (psi) | 40 |
Dalsze informacje producenta
Keine Ergebnisse gefunden
Rejestr