Graco - BLOCK, MIX TEE SPINDL-GARD - Trabon - 563129
207,77 €*
% 230,86 €* (%cena%% zaoszczędzona)BLOCK, MIX TEE SPINDL-GARD - Trabon
Graco BLOCK, MIX TEE SPINDL-GARD z kategorii Trabon to wysokiej jakości część zamienna o numerze producenta 563129. Doskonale nadaje się do zastosowań w powlekaniu przemysłowym, technice lakierniczej i innych profesjonalnych obszarach zastosowań.
Cechy produktu
- Wyprodukowany przez Graco – wiodącego dostawcę technologii powierzchniowej
- Idealny do Trabon
- Wysoka trwałość i precyzja
- Łatwa instalacja i konserwacja
Obszary zastosowania
Graco BLOCK, MIX TEE SPINDL-GARD jest często stosowany w następujących obszarach:
- Przemysł
- Lotnictwo
- Przemysłowe systemy lakierowania i powlekania
- Ogólna technika powierzchniowa
O firmie Graco
Graco jest światowym liderem w produkcji produktów do obróbki powierzchni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Graco oferuje precyzyjne systemy natryskowe i dozujące, które znajdują zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i przemysłowym.
Produkty Graco są znane z wysokiej jakości, niezawodności i trwałości. Dzięki innowacyjnym technologiom idealnie nadają się do profesjonalnego zastosowania w technice lakierniczej, malowaniu proszkowym i wielu innych dziedzinach.
- Numer produktu: 2132048
- Producent: Graco
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 633955331112 |
|---|---|
| Dział | LED |
| Blok cenowy | 125 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 5 cm |
| Długość | 10 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Objętość | 0 m3 |
| Waga przesyłki | 0 , 27 kg |
Dane techniczne
| Wysokość całkowita (cm) | 7, 1628 |
|---|---|
| Wysokość całkowita (w calach) | 2, 82 |
| Wysokość całkowita (mm) | 71, 628 |
| Długość całkowita (cm) | 3 |
| Długość całkowita (w calach) | 1 |
| Długość całkowita (mm) | 25 |
| Rozmiar wlotu (mm) | 3, 1750 |
| Rozmiar wlotu (cm) | 0, 3175 |
| Rozmiar wlotu (w calach) | 1/8 |
| Rozmiar wylotu (cale) | 0, 125 |
| Rozmiar wylotu (mm) | 3, 1750 |
| Rozmiar wylotu (cm) | 0, 3175 |
| Głębokość całkowita (w calach) | 1 |
| Głębokość całkowita (mm) | 25,400 0 |
| Głębokość całkowita (cm) | 2, 5400 |
Dalsze informacje producenta
Broschren
CE-Zertifikate und Erklrungen
Keine Ergebnisse gefunden
Sicherheitsdatenbltter
Keine Ergebnisse gefunden
Rejestr