Elektryczne urządzenia natryskowe Magnum A45 ProPlus
1 357,79 €*
Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Jako majsterkowicz zaoszczędzisz teraz mnóstwo czasu dzięki Magnum A45 ProPlus z wbudowanym podwoziem. Do wszystkich średnich i dużych projektów wewnątrz i na zewnątrz. System A45 ProPlus można łączyć z większymi dyszami, dzięki czemu nadaje się również do natryskiwania ciężkich materiałów powłokowych, takich jak farby elewacyjne. Ponadto posiada praktyczny podwozie, dzięki czemu prace malarskie można teraz wykonywać jeszcze szybciej i bez problemów.
- Pompa tłokowa ze stali nierdzewnej – funkcja wysokiego ciśnienia do nakładania nierozcieńczonych farb i materiałów powłokowych
Elastyczny wąż ssący – zasysa materiał powłokowy bezpośrednio z wiadra z farbą; nadaje się do małych i średnich projektów
- Praktyczny podwozie – dzięki temu urządzenie natryskowe jest mobilne w każdym miejscu pracy
- Uchwyt na wiadro z farbą – umożliwia łatwe przenoszenie wiadra z farbą wraz z podwoziem
- Dysza natryskowa TrueAirless z technologią SoftSpray – dla większej kontroli i mniejszego nadmiernego natrysku przy szerokim spektrum powłok
- Adapter Power Flush – można podłączyć do każdego węża ogrodowego, zapewnia szybkie i łatwe czyszczenie
- PushPrime – do szybkiego i łatwego uruchomienia
- Regulacja ciśnienia – łatwa regulacja przepływu farby
| Całkowita szerokość (cm): | 38,9 |
|---|---|
| Całkowita szerokość (mm): | 3 886 200 |
| Całkowita wysokość (cm): | 94 |
| Całkowita wysokość (mm): | 9 398 000 |
| Częstotliwość (Hz): | 50 |
| Dopuszczalne ciśnienie robocze (bar): | 207 |
| Dopuszczalne ciśnienie robocze (psi): | 3000 |
| Długość całkowita (cm): | 49 |
| Długość całkowita (mm): | 490,22 |
| Długość przewodu zasilającego (cm): | 180 |
| Długość przewodu zasilającego (mm): | 18 013 680 |
| Kolor sitka wlotowego: | Sito ze stali nierdzewnej o oczkach 35 oczek |
| Kompatybilny rozmiar dyszy (cale): | 0,009, 0,011, 0,013, 0,015, 0,017 |
| Konfiguracja ram: | podwozie |
| Liczba pistoletów: | 1 |
| Maksymalna długość węża (m): | 30 |
| Maksymalna temperatura robocza (°C): | 46 |
| Maksymalna wydajność (l/min): | 1.17 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa): | 21 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa): | 20700 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kg/cm²): | 20.7 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi): | 3000 |
| Maksymalny rozmiar dyszy (cale): | 17 |
| Maksymalny rozmiar dyszy (cm): | 43 |
| Maksymalny rozmiar dyszy (mm): | 0,43 |
| Maksymalny rozmiar dyszy 1 pistolet (cale): | 17 |
| Maksymalny rozmiar dyszy 1 pistolet (cm): | 43 |
| Materiał tulei pompy: | stal szlachetna |
| Materiał zwilżony: | Stal nierdzewna, mosiądz, węglik, nylon, PVC, polipropylen, fluoroelastomer, ocynkowana stal węglowa, aluminium, UHMWPE |
| Minimalna moc generatora (W): | 1500 |
| Minimalna temperatura robocza (°C): | 4 |
| Moc silnika (kW): | 0,47 |
| Moc znamionowa (kW): | 0,46 |
| Model: | Magnum |
| Napięcie (V): | 230 |
| Obejmuje: | Pistolet natryskowy SG3, dysza natryskowa TrueAirless 515, osłona dyszy RAC5, wąż DuraFlex 1/4 cala x 15 m, płyn do magazynowania Pump Armor (235 ml), złącze do węża ogrodowego, skrócona instrukcja obsługi i instrukcja obsługi |
| Region Typ wtyczki: | Region UE (typy wtyczek C, E i F) |
| Rozmiar otworu wlotowego materiału (cale): | 1-1/4 |
| Rozmiar otworu wylotowego materiału (cale): | 1/4 |
| Rozmiar wylotu materiału (mm): | 6,35 |
| Seria: | A45 ProPlus |
| Seria produktów: | Urządzenia do domu |
| Technika natryskiwania: | Duszny |
| Typ: | Rozpylacz bezpowietrzny |
| Typ gwintu wlotu materiału: | NPSM |
| Typ gwintu wylotu materiału: | NPSM |
| Typ pistoletu natryskowego: | Pistolet natryskowy SG3 |
| Typ pręta pompy: | Hartowana stal nierdzewna |
| Typ regulacji ciśnienia: | Nastawny |
| Waga (kg): | 12.7 |
| Wielkość otworu wlotowego materiału (cm): | 3,175 |
| Wielkość otworu wlotowego materiału (mm): | 31,75 |
| Zalecane roczne zużycie: | 450 litrów |
| fazy: | 1 |
| napięcie zasilające: | Elektryczny |
| Średnica wewnętrzna węża materiałowego (cale): | 1/4 |
| Średnica wlotu węża (cale): | 1/4 |
| Średnica wlotu węża (cm): | 635 |
| Średnica wlotu węża (mm): | 6,35 |
| Średnica węża (cale): | 1/4 |
- Numer produktu: 1038035
- Producent: Graco
- EAN: 00633955693012
- Waga: 17 kg
- Długość: 530 mm
- Szerokość: 400 mm
- Wysokość: 770 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 633955693012 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 061 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 77 cm |
| Długość | 53 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Pojemność | 0 , 163 m3 |
| Waga wysyłkowa | 17 kg |
Dane techniczne
| Rozmiar silnika (KM) | 0, 625 |
|---|---|
| Rozmiar silnika (kW) | 0, 47 |
| Średnica wlotu płynu (w calach) | 1-1/4 |
| Rozmiar wlotu płynu (mm) | 31, 75 |
| Rozmiar wylotu płynu (mm) | 6, 35 |
| Konfiguracja ramy | W ó zek |
| Średnica wlotu węża (cm) | 0, 635 |
| Średnica wlotu węża (w calach) | 1/4 |
| Średnica wlotu węża (mm) | 6, 35 |
| Zawiera | Pistolet natryskowy SG3, dysza natryskowa TrueAirless 515, osłona dyszy natryskowej RAC5, wąż DuraFlex 1/4 cala x 15 m, płyn do przechowywania Pump Armor (235 ml), złącze do węża ogrodowego, skrócona instrukcja obsługi i instrukcja obsługi |
| Maksymalny przepływ (l/min) | 1, 17 |
| Maksymalna długość węża (ft) | 100 |
| Maksymalna długość węża (m) | 30 |
| Maksymalny rozmiar końcówki (cale) | 0,0 17 |
| Maksymalny rozmiar końcówki pistoletu 1 (cale) | 0,0 17 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 3000 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa) | 2 0 700 |
| Moc znamionowa (HP) | 0, 625 |
| Moc znamionowa (kW) | 0, 46 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa) | 2 1 |
| Długość przewodu zasilającego (cm) | 180 |
| Typ regulacji ciśnienia | Reg ul owany |
| Długość przewodu zasilającego (w calach) | 70, 9200 |
| Długość przewodu zasilającego (mm) | 1801, 3680 |
| Szerokość całkowita (mm) | 388, 6200 |
| Model | Magnum |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 2 07 |
| Wysokość całkowita (cm) | 94 |
| Wysokość całkowita (w calach) | 37 |
| Waga (kg) | 12, 7 |
| Wysokość całkowita (mm) | 939, 8000 |
| Długość całkowita (cm) | 4 9 |
| Szerokość całkowita (w calach) | 15, 3 |
| Długość całkowita (cale) | 19, 3 |
| Seria | A45 ProPlus |
| Długość całkowita (mm) | 490, 22 |
| Szerokość całkowita (cm) | 38, 9 |
| Kompatybilny rozmiar końcówki (w calach) | 0,009, 0,011, 0,013, 0,015, 0,017 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kg/cm²) | 20, 7 |
| Średnica węża (cale) | 1/4 |
| Wewnętrzna średnica przewodu płynowego (cale) | 1/4 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 |
| Typ tłoczyska pompy | Hartowana stal nierdzewna |
| Minimalna moc generatora (W) | 1 5 00 |
| Liczba pistoletów | 1 |
| Natężenie prądu (A) | 9 |
| Zalecane roczne zużycie | 450 l |
| Maksymalna temperatura robocza (°C) | 46 |
| Maksymalna temperatura robocza (°F) | 115 |
| Minimalna temperatura robocza (°C) | 4 |
| Minimalna temperatura robocza (°F) | 40 |
| Seria produktów | Asortyment dla gospodarstw domowych |
| region_plug_type | Region UE (wtyczka typu C, E i F ) |
Dalsze informacje producenta
- 3A5655A, Magnum Quick Guide, Know Your Controls, Set Up-Start UP, English (English)
- 3A5655A, Magnum Quick Guide, Know Your Controls, Set Up-Start UP, English (Italiano)
- 3A5655A, Magnum Quick Guide, Know Your Controls, Set Up-Start UP, English (Čeština)
- 3A5655A, Magnum Quick Guide, Know Your Controls, Set Up-Start UP, English (Svenska)
Rejestr