Elektryczne urządzenia natryskowe Magnum A20 Plus, Szwajcaria
1 029,35 €*
Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Dzięki naszemu urządzeniu Magnum A20 Plus wszystkie prace malarskie w domu można wykonać szybko i wydajnie – nadaje się również dla majsterkowiczów, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w obsłudze urządzeń do natryskiwania farb. Urządzenie to nadaje się do różnych prac domowych wewnątrz i na zewnątrz i zasysa materiał bezpośrednio z wiadra z farbą.
- Pompa tłokowa ze stali nierdzewnej – funkcja wysokiego ciśnienia do nakładania nierozcieńczonych farb i materiałów powłokowych
- Regulacja ciśnienia – łatwa regulacja przepływu farby
Elastyczny wąż ssący – zasysa materiał bezpośrednio z wiadra z farbą; nadaje się do małych i średnich projektów
- Dysza natryskowa TrueAirless z technologią SoftSpray – dla większej kontroli i mniejszego nadmiernego natrysku przy szerokim spektrum powłok
- Adapter Power Flush – można podłączyć do każdego węża ogrodowego, zapewnia szybkie i łatwe czyszczenie
- Kompaktowa forma – solidne i zajmujące mało miejsca urządzenia z wbudowanym uchwytem do wiadra z farbą, dzięki czemu wszystko można przenosić w jednym miejscu
- Dodatkowe schowki – dużo miejsca do uporządkowanego przechowywania pistoletów natryskowych, dysz zapasowych i kabli zasilających
| Całkowita szerokość (cm): | 31,5 |
|---|---|
| Całkowita wysokość (cm): | 45,5 |
| Częstotliwość (Hz): | 50 |
| Dopuszczalne ciśnienie robocze (bar): | 207 |
| Dopuszczalne ciśnienie robocze (psi): | 3000 |
| Długość całkowita (cm): | 36,8 |
| Długość przewodu zasilającego (cm): | 180 |
| Kolor sitka wlotowego: | Sito ze stali nierdzewnej o oczkach 35 oczek |
| Kompatybilny rozmiar dyszy (cale): | 0,009, 0,011, 0,013, 0,015 |
| Konfiguracja ram: | ramy nośne |
| Liczba pistoletów: | 1 |
| Maksymalna długość węża (m): | 15 |
| Maksymalna temperatura robocza (°C): | 46 |
| Maksymalna wydajność (l/min): | 0,91 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi): | 3000 |
| Maksymalny rozmiar dyszy (cale): | 15 |
| Maksymalny rozmiar dyszy (cm): | 381 |
| Materiał tulei pompy: | stal szlachetna |
| Materiał zwilżony: | Stal nierdzewna, mosiądz, węglik, nylon, PVC, polipropylen, fluoroelastomer, UHMWPE, ocynkowana stal węglowa, aluminium |
| Minimalna moc generatora (W): | 1500 |
| Minimalna temperatura robocza (°C): | 4 |
| Model: | Magnum |
| Napięcie (V): | 230 |
| Obejmuje: | Pistolet natryskowy SG2, dysza natryskowa TrueAirless 515, osłona dyszy RAC5, wąż DuraFlex 1/4 cala x 7,5 m, płyn do przechowywania Pump Armor (235 ml), złącze do węża ogrodowego, skrócona instrukcja obsługi i instrukcja obsługi |
| Region Typ wtyczki: | Obszar CH (typ wtyczki J) |
| Rozmiar otworu wlotowego materiału (cale): | 1-1/4 |
| Rozmiar otworu wylotowego materiału (cale): | 1/4 |
| Rozmiar wylotu materiału (mm): | 6,35 |
| Seria: | A20 Plus |
| Seria produktów: | Urządzenia do domu |
| Technika natryskiwania: | Duszny |
| Typ: | Rozpylacz bezpowietrzny |
| Typ gwintu wlotu materiału: | NPSM |
| Typ gwintu wylotu materiału: | NPSM |
| Typ pistoletu natryskowego: | Pistolet natryskowy SG2 |
| Typ pręta pompy: | Hartowana stal nierdzewna |
| Typ regulacji ciśnienia: | Nastawny |
| Waga (kg): | 6 |
| Wielkość otworu wlotowego materiału (mm): | 31,75 |
| Zalecane roczne zużycie: | 150 litrów |
| napięcie zasilające: | Elektryczny |
| Średnica wewnętrzna węża materiałowego (cale): | 1/4 |
| Średnica wlotu węża (cale): | 1/4 |
| Średnica wlotu węża (mm): | 6,35 |
| Średnica węża (cale): | 1/4 |
- Numer produktu: 1031158
- Producent: Graco
- EAN: 00755652630494
- Waga: 7.6 kg
- Długość: 370 mm
- Szerokość: 320 mm
- Wysokość: 370 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 755 6 52630494 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 061 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 37 cm |
| Długość | 37 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Pojemność | 0 , 044 m3 |
| Waga przesyłki | 7 ,6 kg |
Dane techniczne
| Rozmiar silnika (KM) | 0, 375 |
|---|---|
| Wielkość wlotu płynu (w calach) | 1-1/4 |
| Rozmiar wlotu płynu (mm) | 31, 75 |
| Rozmiar wylotu płynu (mm) | 6, 35 |
| Konfiguracja ramy | Stan |
| Średnica wlotu węża (cale) | 1/4 |
| Średnica wlotu węża (mm) | 6, 35 |
| Zawiera | Pistolet natryskowy SG2, dysza natryskowa TrueAirless 515, osłona dyszy natryskowej RAC5, wąż DuraFlex 1/4 cala x 7,5 m, płyn do przechowywania Pump Armor (235 ml), złącze do węża ogrodowego, skrócona instrukcja obsługi i instrukcja obsługi |
| Maksymalny przepływ (l/min) | 0, 91 |
| Maksymalna długość węża (ft) | 50 |
| Maksymalna długość węża (m) | 15 |
| Maksymalny rozmiar końcówki (cale) | 0, 015 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 3000 |
| Moc znamionowa (HP) | 0, 375 |
| Długość przewodu zasilającego (cm) | 180 |
| Typ regulacji ciśnienia | Reg ul owany |
| Model | Magnum |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 2 07 |
| Wysokość całkowita (cm) | 45, 5 |
| Wysokość całkowita (w calach) | 17, 9 |
| Waga (kg) | 6 |
| Długość całkowita (cm) | 36, 8 |
| Szerokość całkowita (cale) | 12, 4 |
| Długość całkowita (w calach) | 14, 5 |
| Seria | A20 Plus |
| Szerokość całkowita (cm) | 31,5 |
| Kompatybilny rozmiar końcówki (w calach) | 0,009, 0,011, 0,013, 0,01 5 |
| Średnica rurki (cale) | 1/4 |
| Wewnętrzna średnica węża płynowego (w calach) | 1/4 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 |
| Typ tłoczyska pompy | Hartowana stal nierdzewna |
| Minimalna moc generatora (W) | 1 5 00 |
| Liczba pistoletów | 1 |
| Natężenie prądu (A) | 9 |
| Zalecane roczne zużycie | 150 l |
| Maksymalna temperatura robocza (°C) | 46 |
| Maksymalna temperatura robocza (°F) | 115 |
| Minimalna temperatura robocza (°C) | 4 |
| Minimalna temperatura robocza (°F) | 40 |
| Seria produktów | Asortyment dla gospodarstw domowych |
| region_plug_type | Region CH (wtyczka typu J ) |
Dalsze informacje producenta
- 3A5655A, Magnum Quick Guide, Know Your Controls, Set Up-Start UP, English (English)
- 3A5655A, Magnum Quick Guide, Know Your Controls, Set Up-Start UP, English (Italiano)
- 3A5655A, Magnum Quick Guide, Know Your Controls, Set Up-Start UP, English (Čeština)
- 3A5655A, Magnum Quick Guide, Know Your Controls, Set Up-Start UP, English (Svenska)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Deutsch)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Čeština)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Dansk)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (English (UK))
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Español)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Eesti)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Suomi)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Français)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Magyar)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Italiano)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Lietuvių)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Latviešu)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Nederlands)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Norsk)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Polski)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Português)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Română)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (русский)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Slovenčina)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Slovenski)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Svenska)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (Türkçe)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (日本語)
- MSD029DEEU, Pump Armor, Sicherheitsdatenblatt (English)
Rejestr