Dysza płaska Contractor 211
| Numer | Cena jednostkowa |
|---|---|
| Dopóki 3 |
39,98 €*
57,12 €*
(%cena%% zaoszczędzona)
|
| Z dala 4 |
37,98 €*
57,12 €*
(%cena%% zaoszczędzona)
|
Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Dysza płaska 211 Contractor jest przeznaczona do węższych powierzchni i cienkich materiałów. Dysza płaska 211 ma otwór 0,011" i wytwarza strumień o szerokości od 4 do 6".
| Dopuszczalne ciśnienie robocze (bar): | 345 |
|---|---|
| Do stosowania z: | Pistolet natryskowy Silver Plus Airless |
| Kompatybilny materiał: | Malowanie budynków |
| Maksymalna szerokość natrysku (mm): | 152 |
| Maksymalna szerokość oprysku (cale): | 4 |
| Maksymalna szerokość oprysku (cm): | 10 |
| Maksymalna wydajność (l/min): | 0,45 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa): | 34500 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi): | 5000 |
| Minimalna szerokość natrysku (mm): | 102 |
| Model: | Wykonawca |
| Rozmiar obrazu natrysku (mm): | 101,6 do 152,4 |
| Rozmiar otworu na materiał (cale): | 0,011 |
| Rozpylanie: | wirnik |
| Seria: | Płaska końcówka |
| Typ: | dysza rozpylająca |
| Typ dyszy: | Duszny |
- Numer produktu: 1036058
- Producent: Graco
- EAN: 00633955360211
- Waga: 0.014 kg
- Długość: 130 mm
- Szerokość: 85 mm
- Wysokość: 20 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 633955360211 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 1 02 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 2 cm |
| Długość | 13 cm |
| Szerokość | 8 ,5 cm |
| Objętość | 0 m3 |
| Waga przesyłki | 0 , 01 kg |
Dane techniczne
| Średnica otworu (w calach) | 0, 011 |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa) | 3 4 500 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 5 0 00 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 3 45 |
| Do stosowania z | Pistolet natryskowy Silver Plus Airless |
| Maksymalna szerokość wachlarza (w calach) | 4 |
| Maksymalna szerokość strumienia (mm) | 1 52 |
| Typ dyszy | Bez powiet rzny |
| Rozmiar wzoru (w calach) | 4 do 6 |
| Maksymalna szerokość strumienia (cm) | 10 |
| Maksymalny przepływ (l/min) | 0, 45 |
| Minimalna szerokość wentylatora (cale) | 4 |
| Minimalna szerokość wentylatora (mm) | 1 02 |
| Rozmiar wzoru (mm) | 101,6 do 152, 4 |
| Model | Wy kon awca |
| Seria | Płaska końcówka |
Dalsze informacje producenta
- Deutsch
- Čeština
- Dansk
- English (UK)
- Español
- Suomi
- Français
- Magyar
- Italiano
- Lietuvių
- Latviešu
- Norsk
- Polski
- Português
- русский
- српски
- Svenska
- Nederlands
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (Deutsch)
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (Čeština)
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (Dansk)
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (English (UK))
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (Español)
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (Suomi)
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (Français)
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (Magyar)
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (Italiano)
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (Lietuvių)
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (Latviešu)
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (Norsk)
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (Polski)
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (Português)
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (русский)
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (српски)
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (Svenska)
- 300666DE AIRLESS-DÜSEN (Nederlands)
Rejestr