Dysza natryskowa do środka czyszczącego, 25055
| Numer | Cena jednostkowa |
|---|---|
| Dopóki 3 |
22,49 €*
32,13 €*
(%cena%% zaoszczędzona)
|
| Z dala 4 |
21,37 €*
32,13 €*
(%cena%% zaoszczędzona)
|
Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Zwiększ wydajność czyszczenia swojej myjki wysokociśnieniowej, wybierając dyszę dostosowaną do maksymalnego ciśnienia i wydajności. Do natryskiwania przy niższym ciśnieniu wybierz większą dyszę, aby zmaksymalizować przepływ i siłę czyszczenia.
Dysze są wyposażone w filtr i szybkozłącze i wykonane z trwałych i niezawodnych komponentów o wysokiej wydajności. Do chodników, podjazdów, nawierzchni drogowych, pojazdów gąsienicowych, obszarów błotnistych, łuszczącej się farby i powierzchni betonowych.
Dysza płucząca 25 stopni
- Najczęściej stosowana dysza do ogólnych prac czyszczących.
- Czyszczenie zabrudzeń z okładzin, chodników, mebli ogrodowych itp.
| Dopuszczalne ciśnienie robocze (bar): | 345 |
|---|---|
| Do stosowania z: | AquaMax, G-Force, G-Force II, Hydra-Clean |
| Kolor: | Zielony |
| Kąt dyszy (°): | 25 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa): | 34500 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi): | 5000 |
| Materiał: | stal szlachetna |
| Model: | G-Force II |
| Rodzaj przyłącza: | szybkozłączka |
| Rozmiar otworu na materiał (cale): | 0,055 |
| Seria: | Końcówka spryskiwacza |
| Typ: | Dysza spryskiwacza do myjek wysokociśnieniowych |
| Wielkość nominalna: | 25055 |
| Wymiary przyłącza (cale): | 0,25 |
- Numer produktu: 1039575
- Producent: Graco
- EAN: 00633955637276
- Waga: 0.025 kg
- Długość: 40 mm
- Szerokość: 20 mm
- Wysokość: 20 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 6 3 3955637276 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 1 02 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 2 cm |
| Długość | 4 cm |
| Szerokość | 2 cm |
| Objętość | 0 m3 |
| Waga przesyłki | 0 , 03 kg |
Dane techniczne
| Średnica otworu (w calach) | 0,055 |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa) | 3 4 500 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 5 0 00 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 3 45 |
| Do stosowania z | AquaMax, G-Force, G-Force II, Hydra-Clean |
| Model | G-Force II |
| Seria | Dysza natryskowa do myjki |
| Rozmiar przyłącza (w calach) | 0, 25 |
| Rozmiar nominalny | 2 5 055 |
| Kąt końcówki (°) | 25 |
Dalsze informacje producenta
- Deutsch
- български
- Dansk
- English (UK)
- Español
- Eesti
- Suomi
- Français
- Magyar
- Italiano
- Lietuvių
- Latviešu
- Nederlands
- Norsk
- Polski
- Português
- Română
- Svenska
- Türkçe
- 320582DE G-FORCE II (Deutsch)
- 320582DE G-FORCE II (български)
- 320582DE G-FORCE II (Dansk)
- 320582DE G-FORCE II (English (UK))
- 320582DE G-FORCE II (Español)
- 320582DE G-FORCE II (Eesti)
- 320582DE G-FORCE II (Suomi)
- 320582DE G-FORCE II (Français)
- 320582DE G-FORCE II (Magyar)
- 320582DE G-FORCE II (Italiano)
- 320582DE G-FORCE II (Lietuvių)
- 320582DE G-FORCE II (Latviešu)
- 320582DE G-FORCE II (Nederlands)
- 320582DE G-FORCE II (Norsk)
- 320582DE G-FORCE II (Polski)
- 320582DE G-FORCE II (Português)
- 320582DE G-FORCE II (Română)
- 320582DE G-FORCE II (Svenska)
- 320582DE G-FORCE II (Türkçe)
Rejestr