Dozownik oleju Pulse® do dystrybutorów
1 932,56 €*
Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Liczniki dozujące Graco do naszego systemu zarządzania materiałami Pulse® są trwałe i łatwe w obsłudze. Wszystko, czego potrzebujesz, jest zawsze pod ręką. Wprowadzaj kody PIN i inne dane za pomocą intuicyjnego wyświetlacza.
- Śledź i rejestruj stany magazynowe dzięki elektronicznemu pomiarowi
- Zwiększ wydajność pracy techników
- Elastyczność – jeden miernik może obsługiwać wszystkie ciecze
- Niezawodność – sprawdzona technologia Graco
- Duży, intuicyjny wyświetlacz – kontrastowy wyświetlacz do pracy w warunkach słabego i jasnego oświetlenia
- Osłona spustu – zapobiega przypadkowemu uruchomieniu
- Czteropalcowy spust z funkcją blokady
- Nie ma potrzeby opuszczania stanowiska pracy ani korzystania z komputera, aby zakończyć dystrybucję.
- Długa żywotność baterii – wykorzystuje łatwe do wymiany 4 baterie AA
| Blokada uruchamiania: | Zamek |
|---|---|
| Całkowita szerokość (cm): | 9,5 |
| Całkowita szerokość (mm): | 95 |
| Dokładność pomiaru (%): | ±0,5 |
| Dopuszczalne ciśnienie robocze (bar): | 103,4 |
| Długość całkowita (cm): | 33 |
| Długość całkowita (m): | 0,33 |
| Długość całkowita (mm): | 330 |
| Gwarancja: | Pięć lat na komponenty konstrukcyjne, 3 lata na elektronikę, 1 rok na części eksploatacyjne |
| Maksymalna dopuszczalna temperatura przechowywania (°C): | 70 |
| Maksymalna temperatura robocza (°C): | 70 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa): | 10.3 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa): | 10340 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi): | 1500 |
| Masa pistoletu pomiarowego (kg): | 2.4 |
| Materiał zwilżony: | Aluminium, stal nierdzewna, PBT, guma nitrylowa, ocynkowana stal węglowa, niklowana stal węglowa |
| Minimalna temperatura robocza (°C): | -16 |
| Minimalna wydajność (l/min): | 0,9 |
| Model: | Puls |
| Płeć gwintu wlotowego materiału: | gwint wewnętrzny |
| Technologia pomiarowa: | koło owalne |
| Typ: | Elektroniczny zawór dozujący |
| Typ dyszy: | NIE |
| Typ gwintu wlotowego: | KULA |
| Typ produktu: | Licznik objętości |
| Typ rozszerzenia: | Indywidualnie |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| jednostka miary: | Pinta, kwarta, galon, litr |
- Numer produktu: 1032677
- Producent: Graco
- EAN: 00755652789895
- Waga: 2.267 kg
- Długość: 410 mm
- Szerokość: 170 mm
- Wysokość: 140 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 755652789895 |
|---|---|
| Dział | LED |
| Blok cenowy | 1 54 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 14 cm |
| Długość | 41 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Objętość | 0 , 01 m3 |
| Waga przesyłki | 2 ,27 kg |
Dane techniczne
| Typ wyświetlacza | L CD |
|---|---|
| Typ przedłużenia | Bare |
| Płeć gwintu wlotu płynu | Że ński |
| Maksymalna temperatura robocza (°C) | 70 |
| Maksymalna temperatura robocza (°F) | 158 |
| Maksymalna temperatura przechowywania (°F) | 158 |
| Maksymalna temperatura przechowywania (°C) | 70 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 1 5 00 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa) | 1 0 340 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 103,4 |
| Dokładność pomiaru (%) | ±0, 5 |
| Długość całkowita (cm) | 33 |
| Długość całkowita (ft) | 1 |
| Długość całkowita (w calach) | 13 |
| Długość całkowita (mm) | 330 |
| Szerokość całkowita (cm) | 9, 5 |
| Szerokość całkowita (w calach) | 3, 75 |
| Szerokość całkowita (mm) | 95 |
| Technologia miernika | Owalne koło zębate |
| Metering Gun Weight (lb) | 5, 3 |
| Masa pistoletu dozującego (kg) | 2, 4 |
| Minimalny przepływ (GPM) | 0, 25 |
| Minimalny przepływ (l/min) | 0, 9 |
| Gwarancja | Pięć lat na konstrukcję, trzy lata na elektronikę, rok na części zużywające się |
| Blokada spustu | Bl okada |
| Minimalna temperatura pracy (°F) | 4 |
| Minimalna temperatura pracy (°C) | -16 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa) | 10, 3 |
| Długość całkowita (m) | 0, 33 |
| Typ produktu | Licznik |
| Model | Impuls |
Dalsze informacje producenta
- 3A5883L -Pulse Meter Installation und Wartung (Deutsch)
- 3A5883L -Pulse Meter Installation und Wartung (Italiano)
- 3A5883L -Pulse Meter Installation und Wartung (Polski)
- 3A5883L -Pulse Meter Installation und Wartung (Français)
- 3A5883L -Pulse Meter Installation und Wartung (русский)
- 3A5883L -Pulse Meter Installation und Wartung (Español)
- 3A5883L -Pulse Meter Installation und Wartung (Português)
- 3A5883L -Pulse Meter Installation und Wartung (中文)
- 3A5883L -Pulse Meter Installation und Wartung (Svenska)
- 3A5883L -Pulse Meter Installation und Wartung (English)
- 3A5883L -Pulse Meter Installation und Wartung (Čeština)
- 303245ENEU Vehicle Service Equipment Buyer's Guide (English (UK))
- 303245ENEU Vehicle Service Equipment Buyer's Guide (русский)
Rejestr