Bezprzewodowy natrysk bezpowietrzny GX FF, 230 V, Wielka Brytania
2 474,01 €*
% 2 748,90 €* (%cena%% zaoszczędzona)Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Bezprzewodowy GXFF to zasilany bateryjnie urządzenie wykończeniowe, zaprojektowane do precyzyjnych prac wymagających maksymalnej mobilności i swobody. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić wydajność przewodowego urządzenia natryskowego GXFF bez konieczności stosowania kabli zasilających, gniazdek elektrycznych lub generatorów. Poczuj moc i swobodę, natryskując każde zlecenie szybciej.
Ciesz się komfortem przechodzenia do każdego zadania, odstawiania urządzenia natryskowego i rozpoczynania natryskiwania, niezależnie od tego, czy jest dostępne zasilanie, czy nie. Dzięki wygodnemu pistoletowi Contractor PC Compact można bez wysiłku natryskiwać nawet w trudno dostępnych miejscach.
NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ I SPRAWNOŚĆ SPRAWDZONA W PRAKTYCE
Napędzany przez DEWALT®• Akumulatory FlexVolt o dużej pojemności 6 Ah – do 23 litrów natrysku do całkowitego rozładowania
• Dostarczane w komplecie z dwoma akumulatorami i szybką ładowarką z chłodzeniem wentylatorowym• Dzięki temu można przez cały dzień wykonywać prace wykończeniowe
BEZSZCZOTKOWY SILNIK PRĄDU STAŁEGO
• Wydajny silnik bezszczotkowy prądu stałego zapewnia dłuższą żywotność akumulatora
• Lekka, kompaktowa konstrukcja zapewnia jeszcze większą mobilność
IDEALNE WYKOŃCZENIE BEZ POWIETRZA
RAC X™ delikatne wykończenie przy niskim ciśnieniu (FFLP) Switchtip™• Idealne wykończenie bezpowietrzne
• Bardzo łatwe nakładanie wzorów
• Do 2 razy dłuższa żywotność dyszy w porównaniu ze standardowymi dyszami
ŁATWE NATRYSKIWANIE W TRUDNO DOSTĘPNYCH MIEJSCACH
Pistolet Contractor PC Compact™• Najmniejszy i najlżejszy pistolet na rynku
• O 50% lżejszy spust
• Dzięki kartridżowi ProConnect pistolet można przebudować w kilka sekund
- ŁATWA KONSERWACJA I DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ Pompa tłokowa
ProX Power z ProXChange- Niskie ciśnienie w martwej strefie zapewnia najdelikatniejsze wykończenie
- Wyjątkowa trwałość i wytrzymała pompa tłokowa
- Ekskluzywna, smarowana na cały okres eksploatacji podkładka zgarniająca zapewnia bezobsługową pracę
- Modułowe elementy pompy ułatwiają konserwację
- Szybka i łatwa wymiana pompy w miejscu pracy bez użycia narzędzi
- Eliminacja kosztów pracy i przestojów
- PRACUJ SZYBCIEJ ZAKOŃCZ PRACĘ W
Wyjątkowa mobilność- Lżejszy niż jakikolwiek konkurencyjny system
- Ergonomiczny uchwyt ułatwia transport
- Pokrywa zapobiega rozpryskiwaniu i rozlewaniu podczas przenoszenia
- ŁATWA OBSŁUGA MATERIAŁÓW
Pojemnik na materiał o pojemności 5,7 litra
- Idealny do natryskiwania niewielkich ilości materiału
- Szybsze czyszczenie dzięki gładkiej powierzchni wewnętrznej – odpornej na działanie rozpuszczalników
- Nigdy więcej problemów z rurką spustową – haczyk utrzymuje rurkę spustową na miejscu
| Całkowita szerokość (cm): | 34.3 |
|---|---|
| Całkowita szerokość (mm): | 3 429 000 |
| Całkowita wysokość (cm): | 49,8 |
| Całkowita wysokość (mm): | 4 978 400 |
| Chemia akumulatorów: | Litowo-jonowy |
| Częstotliwość (Hz): | 50 |
| Dopuszczalne ciśnienie robocze (bar): | 207 |
| Dopuszczalne ciśnienie robocze (psi): | 3000 |
| Długość całkowita (cm): | 51.3 |
| Długość całkowita (mm): | 513,08 |
| Kompatybilna pompa zamienna: | 24Y472 |
| Kompatybilny materiał: | Bejce, lakiery, emalie, farby rozpuszczalnikowe |
| Konfiguracja ram: | pojemnik |
| Konwertowalny: | Nie można konwertować |
| Maksymalna długość węża (m): | 7,5 |
| Maksymalna temperatura robocza (°C): | 46 |
| Maksymalna wydajność (l/min): | 1.4 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa): | 20.7 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa): | 20700 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kg/cm²): | 210,9 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi): | 3000 |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)): | 83 |
| Maksymalny rozmiar dyszy (cale): | 19 |
| Maksymalny rozmiar dyszy 1 pistolet (cale): | 19 |
| Materiał zwilżony: | Stal nierdzewna, mosiądz, skóra, UHMWPE, twardy metal, nylon, aluminium, PVC, polipropylen, fluoroelastomer |
| Minimalna temperatura robocza (°C): | 4 |
| Model: | GX |
| Napięcie akumulatora (V): | 54 |
| Pistolet w zestawie: | 1 |
| Pojemność akumulatora (Ah): | 6 |
| Region Typ wtyczki: | Region Wielkiej Brytanii (wtyczka typu G) |
| Rozmiar oczek filtra: | 100 |
| Rozmiar otworu wylotowego materiału (cale): | 1/4 |
| Rozmiar wylotu materiału (mm): | 6,35 |
| Seria: | FF Bezprzewodowy |
| Sitko wylotowe: | Sito ze stali nierdzewnej o oczkach 60 oczek |
| Technika natryskiwania: | Duszny |
| Typ: | Rozpylacz bezpowietrzny |
| Typ gwintu wylotu materiału: | NPSM |
| Typ montażu pompy: | ProXchange |
| Typ pistoletu natryskowego: | Contractor PC Compact |
| Typ pompy: | Pompa tłokowa ProX |
| Typ pręta pompy: | Stal zwykła |
| Typ silnika: | Bezszczotkowy, DC |
| Waga (kg): | 14.7 |
| fazy: | 1 |
| napięcie zasilające: | Zasilanie bateryjne |
| Średnica wewnętrzna węża materiałowego (cale): | 3/16 |
| Średnica wlotu węża (cale): | 3/16 |
| Średnica wlotu węża (cm): | 47 625 |
| Średnica wlotu węża (mm): | 4,7625 |
| Średnica węża (cale): | 3/16 |
- Numer produktu: 1038118
- Producent: Graco
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 7 6 9946273724 |
|---|---|
| Dział | CED |
| Blok cenowy | 2 31 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 53 cm |
| Długość | 65 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Pojemność | 0 , 121 m3 |
| Waga przesyłki | 20 kg |
Dane techniczne
| Kompatybilna pompa zamienna | 24Y4 72 |
|---|---|
| Konwertowalna | Niepr zek ształcalna |
| Rozmiar silnika (KM) | 0, 500 |
| Wielkość wylotu płynu (mm) | 6, 35 |
| Konfiguracja ramy | Zbiornik |
| Średnica wlotu węża (cm) | 0, 47625 |
| Średnica wlotu węża (w calach) | 3/16 |
| Średnica wlotu węża (mm) | 4, 7625 |
| Zawiera | Pistolet Contractor PC Compact, filtr kompaktowy 100 mesh, dysza natryskowa RAC X FFLP 210, osłona RAC X Guard, wąż Duraflex 1/4 cala x 15 m, 2 akumulatory litowo-jonowe DEWALT 18 V/54 V MAX FLEXVOLT 6 Ah, szybka ładowarka DEWALT z wentylatorem |
| Maksymalny przepływ (l/min) | 1, 4 |
| Maksymalna długość węża (ft) | 25 |
| Maksymalna długość węża (m) | 7, 5 |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) | 83 |
| Maksymalny rozmiar końcówki (w calach) | 0,01 9 |
| Maksymalny rozmiar końcówki pistoletu 1 (cale) | 0,01 9 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 3000 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa) | 2 0 700 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa) | 20, 7 |
| Szerokość całkowita (mm) | 342, 9000 |
| Model | GX |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 2 07 |
| Wysokość całkowita (cm) | 49, 8 |
| Wysokość całkowita (cale) | 19, 6 |
| Waga (kg) | 14, 7 |
| Wysokość całkowita (mm) | 497, 8400 |
| Długość całkowita (cm) | 51,3 |
| Szerokość całkowita (cale) | 13, 5 |
| Długość całkowita (w calach) | 20, 2 |
| Seria | FF Cordless |
| Długość całkowita (mm) | 513, 08 |
| Szerokość całkowita (cm) | 34,3 |
| Pojemność akumulatora (Ah) | 6 |
| Skład chemiczny akumulatora | L it owo-jonowy |
| Napięcie akumulatora (V) | 54 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kg/cm²) | 210, 9 |
| Średnica węża (cale) | 3/16 |
| Wewnętrzna średnica przewodu płynowego (cale) | 3/16 |
| Filtr farby wylotowej | 60 oczek, stal nierdzewna |
| Częstotliwość (Hz) | 50 |
| Typ mocowania pompy | ProXchange |
| Typ tłoczyska pompy | Stal węglowa |
| Rozmiar oczek filtra | 100 |
| Maksymalna temperatura robocza (°C) | 46 |
| Maksymalna temperatura robocza (°F) | 115 |
| Minimalna temperatura robocza (°C) | 4 |
| Minimalna temperatura robocza (°F) | 40 |
| region_plug_type | Region Wielkiej Brytanii (wtyczka typu G ) |
Rejestr