Advanjet HV-2000b zawór strumieniowy, 15-pinowy
10 782,59 €*
Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Zawór strumieniowy Advanjet HV-2000b umożliwia bezkontaktowe dozowanie strumienia do skutecznego nakładania cieczy w elektronice, półprzewodnikach, przemyśle i naukach biologicznych. Pojedyncza, łatwa do wymiany membrana eliminuje konieczność stosowania dynamicznych uszczelnień materiałowych, które są standardem we wszystkich innych strumieniowych dozownikach. Nie ma potrzeby demontażu, czyszczenia i wymiany zużytych uszczelnień, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki bardzo małej masie membrana umożliwia wysokie częstotliwości taktowania. Nie ma dużego ślizgającego się trzpienia zaworu, który spowalnia proces. Dzięki tej nowatorskiej konstrukcji membrany można dostosować energię potrzebną do wyrzucenia kropli, co pozwala na uzyskanie większego zakresu procesowego.
Technologia membranowa Jet dostępna do samodzielnej pracy
- Łatwe czyszczenie Tylko dwie części mają kontakt z cieczą, dzięki czemu można je łatwo wymienić i zastąpić.
- Łatwa konserwacja W przeciwieństwie do skomplikowanych dysz piezoelektrycznych, zawór strumieniowy można konserwować na miejscu w zakładzie przy użyciu niedrogich zestawów konserwacyjnych.
- Łatwa integracja Zawór HV-2000b można łatwo zintegrować z istniejącymi instalacjami. Nie jest wymagana zewnętrzna skrzynka sterująca.
- Wszechstronność Wybierz spośród szerokiej gamy membran i dysz, aby uzyskać optymalną kompatybilność z materiałem.
- Cechy: Do 300 kropli/sekundę Lepkość do 400K cps Krople do 5 nl Brak uszczelek materiałowych wymagających czyszczenia lub wymiany Zintegrowane ogrzewanie dla minimalnego podgrzewania cieczy Nie wymaga zewnętrznej skrzynki sterującej Profil prawy lub lewy dostosowuje się do układu systemu lub dodatkowe urządzenia do pojemności strzykawki od 5 cm³ do 6 g Podgrzewana rura zasilająca dla lepszej stabilności przepływu dostępna Dodaj stację zasysającą PS-2000, aby uzyskać całkowicie wolną od pęcherzy ścieżkę przepływu materiału
| Części zwilżone: | Stal nierdzewna, FKM, EPDM, węglik, ceramika, FFKM, silikon |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa): | 0,6 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi): | 90 |
| Typ: | Aplikator kleju i uszczelniacza |
| Typ energii: | Pneumatyczny |
| Typ komponentu: | Jednoskładnikowy |
| Zastosowanie: | Klejenie, uszczelnianie, hermetyzacja, wypełnianie |
- Numer produktu: 1033949
- Producent: Graco
- EAN: 00769946223231
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 7 6 9946223231 |
|---|---|
| Dział | IPD |
| Blok cenowy | 009 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 11 cm |
| Długość | 28 cm |
| Szerokość | 13,5 cm |
| Objętość | 0 , 004 m3 |
| Waga przesyłki | 0 , 67 kg |
Dane techniczne
| Typ komponentu | Pojedynczy komponent |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa) | 0, 6 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 90 |
Dalsze informacje producenta
Rejestr