2-galonowy zbiornik wysokociśnieniowy (HVLP), zbiornik z mieszadłem, ustawiony na 100 psi, zgodny z normą ASME, 66 cm (26 cali), 17 kg (38 funtów), stal nierdzewna
3 421,49 €*
% 4 276,86 €* (%cena%% zaoszczędzona)Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty wysyłki
Cena bez KADŹ
Gotowe do wysyłki w 5–8 dni roboczych
Zbiorniki ciśnieniowe Graco mają ocynkowane powierzchnie, które zapobiegają gromadzeniu się brudu, zapewniają bezzanieczyszczeniową pracę oraz są precyzyjnie spawane i obrabiane.
- Zgodność z normą ASME, dzięki czemu spełnione są normy fabryczne
- Wysokiej jakości konstrukcja ze stali nierdzewnej jest kompatybilna z wieloma materiałami
- Do stosowania w zastosowaniach czystych, do podawania materiału/katalizatora lub jako zbiornik na materiały wrażliwe na wilgoć
| Całkowita szerokość (cm): | 33.3 |
|---|---|
| Całkowita szerokość (mm): | 333 |
| Całkowita wysokość (cm): | 66,0 |
| Całkowita wysokość (mm): | 660 |
| Dopuszczalne ciśnienie robocze (bar): | 7 |
| Maksymalna pojemność (l): | 8 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa): | 0,7 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa): | 700 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi): | 100 |
| Materiał zwilżony: | Stal nierdzewna, polipropylen, Santoprene |
| Obejmuje: | mieszadło |
| Płeć gwintu wlotowego: | gwint zewnętrzny |
| Rozmiar wlotu (cale): | 1/4 |
| Rozmiar wlotu (cm): | 635 |
| Rozmiar wlotu (mm): | 6,35 |
| Rozmiar wylotu (cale): | 3/8 |
| Rozmiar wylotu (cm): | 9525 |
| Rozmiar wylotu (mm): | 9525 |
| Typ: | zbiornik |
| Typ gwintu wlotowego: | NPT |
| Typ gwintu wylotowego: | NPSM |
| Waga (kg): | 17.4 |
- Numer produktu: 1039124
- Producent: Graco
- EAN: 00633955236684
- Waga: 20 kg
- Długość: 400 mm
- Szerokość: 400 mm
- Wysokość: 700 mm
Szczegóły techniczne
Specyfikacje eksploatacyjne
| Produkt UPC | 6 3 3955236684 |
|---|---|
| Dział | IPD |
| Blok cenowy | 0 93 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Jednostka miary | EA |
| Wysokość | 70 cm |
| Długość | 40 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Objętość | 0 , 112 m3 |
| Waga przesyłki | 20 kg |
| Kod HTS (UE) | 8479820000 |
| Kod HTS (GB) | 8479820000 |
Dane techniczne
| Zawiera | M iesz adło |
|---|---|
| Rozmiar wlotu (cm) | 0, 635 |
| Rozmiar wlotu (w calach) | 1/4 |
| Rozmiar wlotu (mm) | 6, 35 |
| Maksymalna pojemność (gal) | 2 |
| Maksymalna pojemność (l) | 8 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (bar) | 7 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (kPa) | 700 |
| Maksymalne ciśnienie robocze (psi) | 100 |
| Rozmiar wylotu (cm) | 0, 9525 |
| Rozmiar wylotu (w calach) | 3/8 |
| Rozmiar wylotu (mm) | 9, 525 |
| Wysokość całkowita (cm) | 66 |
| Wysokość całkowita (cale) | 26 |
| Wysokość całkowita (mm) | 660 |
| Szerokość całkowita (cm) | 33, 3 |
| Szerokość całkowita (w calach) | 13, 125 |
| Szerokość całkowita (mm) | 333 |
| Waga (kg) | 17,4 |
| Płeć gwintu wlotowego | M ęski |
| Maksymalne ciśnienie robocze (MPa) | 0, 7 |
Dalsze informacje producenta
- 308370W, Manual, Stainless Steel 2-Gallon Pressure Tanks, Instructions-Parts List, English (English)
- 308370W, Manual, Stainless Steel 2-Gallon Pressure Tanks, Instructions-Parts List, English (Français)
- 308370W, Manual, Stainless Steel 2-Gallon Pressure Tanks, Instructions-Parts List, English (Dansk)
- 308370W, Manual, Stainless Steel 2-Gallon Pressure Tanks, Instructions-Parts List, English (Nederlands)
- 308370W, Manual, Stainless Steel 2-Gallon Pressure Tanks, Instructions-Parts List, English (Italiano)
- 308370W, Manual, Stainless Steel 2-Gallon Pressure Tanks, Instructions-Parts List, English (Español)
- 308370W, Manual, Stainless Steel 2-Gallon Pressure Tanks, Instructions-Parts List, English (Svenska)
- 308370W, Manual, Stainless Steel 2-Gallon Pressure Tanks, Instructions-Parts List, English (Suomi)
- 308370W, Manual, Stainless Steel 2-Gallon Pressure Tanks, Instructions-Parts List, English (Português)
- 308370W, Manual, Stainless Steel 2-Gallon Pressure Tanks, Instructions-Parts List, English (Čeština)
- 308370W, Manual, Stainless Steel 2-Gallon Pressure Tanks, Instructions-Parts List, English (русский)
- 307068s , Niederdruck-Kugelhähne (Deutsch)
- 307068s , Niederdruck-Kugelhähne (Français)
- 307068s , Niederdruck-Kugelhähne (Dansk)
- 307068s , Niederdruck-Kugelhähne (Nederlands)
- 307068s , Niederdruck-Kugelhähne (Italiano)
- 307068s , Niederdruck-Kugelhähne (Español)
- 307068s , Niederdruck-Kugelhähne (Svenska)
- 307068s , Niederdruck-Kugelhähne (English)
- 307068s , Niederdruck-Kugelhähne (Suomi)
- 307068s , Niederdruck-Kugelhähne (Português)
- 307068s , Niederdruck-Kugelhähne (Čeština)
- 307068s , Niederdruck-Kugelhähne (русский)
- 307628T, Low-Pressure Ball Valves, Instructions and Parts, English (Deutsch)
- 307628T, Low-Pressure Ball Valves, Instructions and Parts, English (Français)
- 307628T, Low-Pressure Ball Valves, Instructions and Parts, English (Dansk)
- 307628T, Low-Pressure Ball Valves, Instructions and Parts, English (Nederlands)
- 307628T, Low-Pressure Ball Valves, Instructions and Parts, English (Italiano)
- 307628T, Low-Pressure Ball Valves, Instructions and Parts, English (Español)
- 307628T, Low-Pressure Ball Valves, Instructions and Parts, English (Svenska)
- 307628T, Low-Pressure Ball Valves, Instructions and Parts, English (English)
- 307628T, Low-Pressure Ball Valves, Instructions and Parts, English (Suomi)
- 307628T, Low-Pressure Ball Valves, Instructions and Parts, English (Português)
- 307628T, Low-Pressure Ball Valves, Instructions and Parts, English (Čeština)
- 307628T, Low-Pressure Ball Valves, Instructions and Parts, English (русский)
- 308167g , Niedervolumige Luftregler (Deutsch)
- 308167g , Niedervolumige Luftregler (Français)
- 308167g , Niedervolumige Luftregler (Dansk)
- 308167g , Niedervolumige Luftregler (Nederlands)
- 308167g , Niedervolumige Luftregler (Italiano)
- 308167g , Niedervolumige Luftregler (Español)
- 308167g , Niedervolumige Luftregler (Svenska)
- 308167g , Niedervolumige Luftregler (English)
- 308167g , Niedervolumige Luftregler (Suomi)
- 308167g , Niedervolumige Luftregler (Português)
- 308167g , Niedervolumige Luftregler (Čeština)
- 308167g , Niedervolumige Luftregler (русский)
- 345020DE Finishing Accessories Catalog (Deutsch)
- 345020DE Finishing Accessories Catalog (Español)
- 345020DE Finishing Accessories Catalog (Français)
- 345020DE Finishing Accessories Catalog (Polski)
- 345020DE Finishing Accessories Catalog (Italiano)
- 345020DE Finishing Accessories Catalog (русский)
- 345020DE Finishing Accessories Catalog (Čeština)
- 345020DE Finishing Accessories Catalog (English (UK))
Rejestr